Макс Поляків – міжнародний підприємець

1-8-2019

 Макс Поляков – международный предприниматель
Макс Поляків, засновник компанії Noosphere, у квітні 2018 року вирішив організувати щорічний хакатон під назвою Space Apps Challenge, який проходить під егідою NASA. Такий конкурс в області космічних технологій проводиться по всьому світу. На нього приходять конкурсанти, щоб представити свої революційні проекти, які дозволять вирішити різні проблеми в космічній сфері.
Також хочемо вам порекомендувати https://bp.ubr.ua/profile/maksim-valerevich-poljakov-3875328
Максим Поляков підтримує розвиток нових технологій в Україні, тому постійно організовує різні фестивалі та конкурси в нашій країні. В квітні 2012 року він вирішив відкрити перший міжнародний хакатон Space Apps. Після успіху цього заходу було прийнято рішення проводити його щорічно. У ньому беруть участь школярі, студенти, дизайнери, інженери та інші конкурсанти, так як сюди можуть прийти всі бажаючі, щоб представити свої інноваційні проекти.
Макс Поляків про технологічному і соціальному розвитку говорить те, що все в руках людей, тому необхідно спільними зусиллями займатися розвитком цих та інших сфер нашої країни, щоб вона вийшла на новий рівень у світі. Бізнесмен постійно намагається проводити нові конкурси, щоб відшукати талановитих людей. Майданчики, створювані Поляковим, дозволяють людям представити свої інноваційні проекти.
У 2017 році хакатон NASA Space Apps Challenge зібрав 15 тисяч учасників по всьому світу. Змагання стало наймасштабнішим за всі роки проведення конкурсу. Велика кількість компаній зацікавилися цим хакатоном, оскільки вони отримують можливість відшукати цікаві проекти для розвитку своїх фірм. Багато хто хочуть стати інвесторами певних розробок, щоб вони вийшли на світовий ринок.
Максим Поляков є засновником космічної компанії EOS. Вона займається освоєнням космосу і створює різні цікаві проекти. Нещодавно компанія EOS представила інноваційну платформу в індустрії ГІС-даних, яка дозволяє отримати інформацію із супутників. Програма працює дуже швидко, тому користувачі отримують оброблені відомості в лічені хвилини. Компанії EOS в майбутньому планує зробити цю платформу ще більш досконалим і хоче створити ще кілька інноваційних космічних проектів.
У компанії Максима Полякова ЕОЅ працюють інженери і вчені з науковими званнями, які є учасниками наукового співтовариства в світовому масштабі. Читайте також матеріал про розвиток космосу в Україні. Вони надають менторскую підтримку і експертизу на хакатоне, що є дуже корисним для учасників змагання. Також компанія EOS завжди вручає спеціальні призи переможцям змагання, щоб підтримати учасників на подальший розвиток проектів та розробку нових програм.