МАКС ПОЛЯКОВ І NOOSPHERE ПІДТРИМУЮТЬ РОЗРОБКИ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ В УКРАЇНІ

10-1-2018

У всі роки генератором і двигуном прогресу була людська ідея. Але на сьогоднішній день молодим вченим, на жаль, досить складно реалізувати свої розробки. Обмежене фінансування з боку держави, а точніше практично його відсутність, сильно уповільнює процес розвитку наукової сфери в Україні. Саме тому Асоціація Ноосфера, заснована Максом Поляковим, проводить безліч заходів і конкурсів. Основне завдання – допомогти початківцям українським вченим втілити задумане в життя. І для початку серед тисяч наукових робіт потрібно знайти гідні, а це дуже трудомісткий процес. Хочу порекомендувати подивитися https://www.youtube.com/channel/UCFof-2H2hIhB2rynYIjq9Sg

Чудовим прикладом є фестиваль BestRoboFest. Кращі робототехніки країни змагалися між собою під відкритим небом. Для гостей заходу проводилися майстер-класи та виставки. Метою фестивалю було не тільки визначення кращої роботи серед учасників, а й привернення уваги громадськості до даної теми.Макс Поляков та Асоціація Noosphere заснували конкурс стартапів у сфері інженерно-технічної думки-Vernadsky Challenge. Призом змагання є повне фінансування і технічна підтримка проекту переможця.

Лютий 2017 року був дуже продуктивним для Noosphere Ventures. Макс Поляков підписав угоду про співпрацю зі Всесвітньою асоціацією авіаспорту. В рамках угоди було проведено університетський конкурс серед розробок щодо поліпшення точності та правильності визначення результатів змагань з повітроплавання.

Макс Поляков є засновником і президентом Української Федерації ракетомодельного спорту. Дана організація, спільно з Асоціацією Ноосфера, організовує всілякі заходи для розвитку такого спорту в нашій країні. Виступ однієї з українських команд під час чемпіонату світу з ракетомоделированию вразило всіх присутніх, завдяки чому хлопці отримали запрошення на Team America Rocketry Challenge в Вашингтон.

Асоціація Noosphere сприяла проведенню міжнародного хакатона Nasa Space Apps Challenge в Україні. Це щорічний марафон з дослідження космосу протягом 48 годин. Участь брали молоді інженери, техніки, програмісти, дизайнери та інші любителі космосу. Один з українських проектів (Diversity) увійшов до десятки кращих робіт світу.

Макс Поляков є прихильником філософії В. І. Вернадського, яка стосується навчань про ноосферу. Тільки розвиток людського розуму може вплинути на світ. Тому просто необхідно шукати гідних молодих людей і допомагати їм у реалізації навіть найнеймовірніших ідей. Це величезна і копітка робота команди професіоналів. Саме завдяки їм сучасна наука і техніка в Україні отримали другий шанс на життя.