Marvel’s avengers отримає людину-павука і перший рейд в цьому році

112

Crystal dynamics тільки що випустила дорожню карту для marvel’s avengers, і вона виглядає досить наповненою контентом. З виходом доповнення war for wakanda гравці можуть з нетерпінням чекати ювілейної події гри, а також інших повертаються подій в найближчі місяці.

Крім того, було також оголошено, що перший рейд гри буде випущений або восени, або взимку, разом з людиною-павуком в якості іграбельного персонажа, хоча останній буде доступний тільки на playstation.

Ось короткий опис самого рейду і того, що гравці можуть очікувати від нього:

«рейд кло включає в себе індивідуально створені рівні, нові загрози, що вимагають складних і тактичних битв, і більш сильне різноманітність ворогів, присвячених лиходієві, з яким зіткнуться. Нові вороги під назвою echoes-звукові конструкції, створені клоу – були створені і адаптовані виключно для цього досвіду. Зі збільшенням рівня потужності до 175, що призводить до більш переконливих дропів, це помітний приклад реіграбельного і корисного контенту, який відповідає нашій мантрі просування вперед».

В кінці оголошення crystal dynamics також обіцяє, що після цього буде більше оновлень контенту, а також нові події, герої і лиходії, всі з яких будуть розкриті пізніше.