Меблі для ресторанів, кафе і барів: критерії вибору

9-10-2018


Вибрати міцну і гарну їдальню або ресторанну меблі за привабливою ціною може бути досить складним завданням. Широкий асортимент меблів для ресторанів з дерева, металу або суміші пластмаси ставить нас у глухий кут. Вибір правильної меблів в кафе може бути складним з постійно мінливими тенденціями, а зовнішній вигляд вашого кафе грає важливу роль у створенні атмосфери. Хочемо порекомендувати кращі меблі для ресторану chairs for restaurants wholesale ща кращою ціною.
На сторінках superiorseating.com ви знайдете ексклюзивні меблі для кафе, барів, ресторанів від знаменитих польських брендів, таких як: Swarzedz Home, Paged Meble, Paged Collection. Меблі даній компанії сертифікована, підтверджуючи високу якість їх роботи і готовність до суспільного використання, а отже, і підвищену зносостійкість. Стильні та зручні стільці для кафе, барів чи ресторанів, пропоновані магазином, не залишать байдужими жодного клієнта.

Як правильно вибрати меблі в кафе?
Є кілька речей, які слід враховувати при виборі меблів для кафе. Коли справа доходить до кафе, клієнти шукають нові враження, тому вам потрібно запитати себе, яке враження ви хочете, щоб ваші клієнти отримали відвідавши ваш заклад?

Наприклад, високі стелі та великі відкриті простори піддаються баченню промислового типу з високими барами і табуретами , лавками і довгими столами популярного вибору меблів.

Менші простору з низькими стелями створюють більш інтимну обстановку з більш низькими круглими столами та кріслами.

Якщо ви пропонуєте страви на відкритому повітрі, ви також повинні враховувати навколишнє середовище при виборі меблів. Тип меблів, яку ви обираєте, повинен вміти протистояти погодних пошкоджень, таким як вицвітання, іржа і деформація.

Незалежно від того, який тип кафе ви створюєте, пам’ятайте, що стільці, меблі для кафе, які ви обираєте, повинні доповнювати дизайн інтер’єру вашого кафе.

Якими повинні бути стільці?
Враховуючи зручність клієнтів, стільці повинні бути в першу чергу зручним, стабільними і довговічними. Деякі з них мають регульовану висоту сидіння, деякі з них можуть повертатися. Стільці повинні бути виготовлені з твердих матеріалів, стійкі до подряпин, пошкоджень.

Стільці повинні бути зручними з підлокітниками і більш високими (барними) підніжками. Також важливо, щоб хребет підтримував спину і перешкоджав ковзанню стільців на підлозі – це може бути небезпечно для клієнтів. Звичайно, підстава для стільців вибирати так, щоб зовнішній вигляд і висота відповідали. Краще всього купувати меблі в готових набори.