Microsoft, uber і ubisoft увійшли в число найбільш нелюбимих брендів в світі

19

Технологічні компанії настільки багаті і знамениті, що дуже багато їх сильно не люблять. Якщо задатися питанням, кого не люблять найсильніше, багато хто назвуть apple. Напевно в десятку увійдуть microsoft, google, facebook та інші найбільш впізнавані бренди. Згідно з останнім звітом, цей не найпочесніший список очолює якраз microsoft, яку найсильніше не люблять в 22 країнах.

Rave reviews за допомогою інструменту під назвою sentistrength оцінює більше мільйона твітів в пошуках позитивних або негативних коментарів. Результати поділяються за категоріями. Серед технологічних компаній microsoft лідирує. Не люблять її в тому числі в сша. Для порівняння, facebook і google в сумі найсильніше ненавидять в 24 країнах.

Правда, у facebook найбільший рівень ненависті в окремо взятій країні, 85% в гонконзі. 73% і 64% користувачів з ірландії та пакистану сильно не люблять apple. У зімбабве чомусь на 100% не злюбили pepsi. У росії недолюблюють paypal, хоча здавалося б, при наявності webmoney, юмопеу (колишні яндекс.гроші) та інших qiwi до paypal більшості росіян мало справи.

У сша найсильніше не люблять сервіс uber. Він не відноситься до категорії технологічних компаній, хоча його представники так себе позиціонують. Напевно, щоб уникнути правил для транспортних компаній.

На другому місці по ненависті в сша розташовується lego. Далі йде sony, але і ця компанія не відноситься до категорії технологічних. Також японського виробника сильно не любить в канаді.

Серед ігрових виробників найсильніше ненавидять ubisoft, компанія лідирує в 23 країнах. У сша, австралії та канаді сильніше всі не люблять game freak, розробника серії pokémon rpg.