Microsoft випустила миша ocean plastic mouse – її корпус на 20% складається з переробленого океанічного пластику

21

Microsoft вже давно випускає комп’ютерну периферію. Сьогодні компанія випустила нову мишу, в якій зробила акцент не на функціональність, а на екологічність. Ocean plastic mouse примітна тим, що її корпус на 20% виготовлений з переробленого пластикового сміття, витягнутого з океану. Крім того, новинка на 100% придатна для вторинної переробки.

Theverge.com

Ще в 2020 році microsoft заявила, що буде прагнути досягти до 2030 року повністю безвідходного виробництва. Крім того, до 2025 року компанія має намір позбутися одноразового пластику в упаковці продуктів. Коробка, в якій поставляється нова миша, зроблена з перероблюваної деревини і волокон цукрової тростини. Microsoft також розповіла про програму безкоштовної доставки мишей, що вийшли з ладу поштою, щоб користувачі могли відправити старий пристрій на переробку.

Microsoft каже, що для виробництва корпусу нової миші використовуються пластикові відходи, витягнуті з водойм. Відходи спочатку перетворюють в гранули, а потім змішують з іншими матеріалами. У виготовленні пластику для нової миші задіяна saudi basic industries corporation, дочірнє підприємство нафтового гіганта saudi aramco.

Theverge.com

Microsoft обіцяє до 12 місяців автономної роботи від однієї батареї aa. Миша ocean plastic mouse доступна для попереднього замовлення починаючи з сьогоднішнього дня. Її вартість становить $25.