Microsoft закриває можливість безкоштовного оновлення до Windows 10

297

З 31 грудня 2017 року ви більше не зможете безкоштовно оновитися зі старих версії windows до windows 10 ні одним з раніше .

Офіційно можливість безкоштовного оновлення закінчилася в липні 2016 року. Але поки ви можете використовувати функцію оновлення для людей з обмеженими можливостями. Яка дозволяє завантажити з офіційного сайту інсталятор і оновити ОС до Windows 10.

Тепер же на сайті Microsoft у відповідному розділі зазначено, що даний функціонал перестане працювати після 31 грудня 2017 року.

Безкоштовною Windows 10 більше не буде

По суті закриття даної лазівки не завдасть великої шкоди поширенню Windows 10. Всі хто хотів оновитися – вже оновилися. А всі нові Пк і ноутбуки йдуть тільки з цією версією ОС від Microsoft.

Тим не менш закриття цієї лазівки знаменує собою закінчення акції небаченої щедрості від Microsoft, за фактично безкоштовної роздачі своєї нової ОС.

Спрацював безтілесний сир чи ні сказати досить важко. Але тим не менше поки перевершити Windows 7 десятці так і не вдається.

NetMarketShare відзначає, що частка Windows 10 на ринку ПК зросла з 9% у листопаді 2015 року до 29,3% у жовтні 2017 року, але Windows 7 є домінуючою версією Windows займаючи 46,6% ринку операційних систем на Пк.

Джерело: http://rapidzona.com.ua/