Мінцифри запустить супер-додаток “держпослуги «в наступному році і дозволить реєструвати в сервісі дітей

20

Мінцифри планує запустити в 2022 році супер-додаток» держпослуги”, а також надати можливість створення на порталі держпослуг облікового запису для дітей, які не досягли 14 років. Про це повідомив міністр цифрового розвитку, зв’язку і масових комунікацій рф максут шадаєв на засіданні комітету держдуми з інформаційної політики, інформаційних технологій і зв’язку.

“у наступному році ми плануємо запускати великий супер-апп, ми його називаємо супер-апп, мобільний додаток” держпослуги”, яке теж має повністю підлаштовуватися під профіль користувача, пропонуючи ті послуги, які йому покладені, які йому можуть бути цікаві. У цьому сенсі проактивне надання послуг для нас дуже важлива частина”, – передає тасс слова міністра.

Шадаєв повідомив, що цього року міністерство запустило нову веб-версію порталу держпослуг, яка пропонує «багато нових технічних можливостей». “все орієнтоване на те, щоб користувач максимально швидко міг знайти потрібну послугу, максимально швидко міг заповнити необхідну заяву, використовуючи для цього мінімальну кількість кліків», — зазначив міністр.

” у нас зараз дуже багато сервісів, орієнтованих на дітей: електронний щоденник, доступ до цифрового контенту. Тому до кінця року 2022 ми обов’язково зробимо можливим отримання облікового запису на порталі держпослуг для дітей, які не досягли віку, необхідного для отримання паспорта», — пообіцяв глава мінцифри, уточнивши, що зареєструвати дітей зможуть батьки.