Міняємо дозвіл екрану.

398

З цієї статті Ви дізнаєтеся, як змінити дозвіл екрана монітора.

Дозвіл екрану розуміється як кількість точок (пікселів) на одиницю площі. Отже, чим вище дозвіл екрана, тим більше цих самих пікселів на екрані і тим вище якість зображення. Тому найчастіше на сучасних моніторах рекомендується ставити високий дозвіл екрану. Про те, як це зробити, поговоримо в цій статті.

Відразу хочемо відзначити, що дозвіл екрана безпосередньо впливає наявність драйвера на відеокарту. Перевірити наявність драйвера можна за цією статтею – . Якщо у Вас відсутній драйвер на відеокарту, обов’язково встановіть його.

Тепер до справи. У Windows XP процедура визначення та зміни дозволу екрану трохи відрізняється від аналогічної процедури в наступних версіях Windows. Тому в цій статті ми спочатку розглянемо, як змінити дозвіл екрана Windows Vista, а потім – як зробити це в Windows XP. Якщо у Вас встановлена інша операційна система сімейства Windows, то Ваші дії будуть приблизно такими ж.

Зміна дозволу екрану для Windows Vista

Для того, щоб змінити дозвіл екрана, клацніть по Робочому столу правою кнопкою миші і виберіть пункт «Персоналізація» (рис.1-2).

Рис.1

 

Рис.2

 

Тепер виберіть пункт «Параметри дисплея» (рис.3).

Рис. 3 Зміна дозволу екрану

 

Пересуваючи бігунок, Ви можете змінити дозвіл екрана.

Зміна дозволу екрану для Windows XP

Якщо Ви використовуєте Windows XP, то для зміни дозволу екрану клікніть правою кнопкою миші по Робочому столу і виберіть пункт «Властивості» або «Дозвіл екрану» (рис.4-5).

Рис.4

 

У верхньому меню виберіть пункт «Параметри» (рис.6).

Рис.5

 

Пересуваючи повзунок, виберіть оптимальне дозвіл для Вашого монітора.

Якщо у Вас залишилися питання, задайте їх на нашому .

Джерело: http://htc-android.com.ua/