Mobogenie — що це за програма: Повний опис

417

Ті, хто часто тестує новий софт, постійно встановлюють і видаляють різні додатки, можуть закономірно зіткнутися з питанням: «Mobogenie? Що це за програма?».

Дійсно, раптово виявити цю програму на своєму комп’ютері досить легко, так як вона поширюється, в тому числі у вигляді додаткових послуг до різного софту.

Загальні відомості про програму

Багато користувачів набили собі безліч шишок на те, що встановлювали програми не читаючи підказки інсталятора і вже тим більше навіть не заглядаючи в угоду.

Плодом такої безпечності в більшості випадків стають зависання системи, незрозумілі процеси в диспетчері завдань, всілякі доповнення в браузері, реклама, лезущая з усіх щілин і т. д.

Такий софт носить назву malware і вважається своєрідною різновидом вірусів.

Але не все так однозначно. Подібними не зовсім чесними способами не гребують і великі компанії-розробники, які мають солідну репутацію.

Зокрема, специфічну популярність на цьому терені отримав російський пошуковий гігант Яндекс, які уклав контракти з сотнями сторонніх фірм, добавляющих посилання на його продукти в свої програми.

Mobogenie — що це за програма: Повний опис

Вигляд вікна програми

Тому навіть якщо Mobogenie потрапив на комп’ютер випадково, то не потрібно поспішати його видаляти чергового вредоноса – ніякої потенційної загрози для системи він не несе.

Цей софт може виявитися вельми корисним для тих, хто активно користується пристроями на системі Android.

Адже за своєю суттю Mobogenie є багатофункціональним комбайном, а швидше навіть альтернативної середовищем для роботи з різними мобільними пристроями на базі цієї операційної системи.

Що являє собою Mobogenie?

Спочатку виробники Mobogenie працювали над створенням менеджера для телефонів на основі персональних комп’ютерів.

Тобто, цей софт представляв собою універсальний драйвер, який за допомогою USB-кабелю давав можливість управляти різними функціями мобільної системи Android з десктопної ОС.

Mobogenie — що це за програма: Повний опис

Особливістю даної розробки є не технічні удосконалення (хоча і вони є, наприклад, Mobogenie дозволяє з’єднати телефон і комп’ютер за допомогою Wi-Fi), а можливість швидкого доступу та організації медіаконтенту.

У результаті додаток перетворилося на своєрідний альтернативний магазин додатків, а його початковий функціонал відійшов на другий план.

Тому надалі початкова концепція була повністю переглянута і паралельно почала просуватися мобільна версія Mobogenie.

Саме як додаток для Андроїд цей продукт став відомий більшості користувачів, який, за статистикою з офіційного сайту, налічується не менше 600 млн.

Тому необхідно розглянути дві платформи окремо.

Основні можливості десктопної версії Mobogenie

Після підключення мобільного пристрою через USB-кабель або Wi-Fi можна приступати до вивчення цього софта.

 • Інтерфейс досить лаконічний, а головна вкладка, що відкривається перед користувачем після запуску програми, дає інформацію тільки про топі додатків і стан підключення. Також тут є кнопки наступних важливих функцій:
 • Резервне копіювання. Дозволяє зробити «зліпок» системи разом з усією інформацією, такий як контакти, установки та інше, який в разі необхідності послужить відправною точкою в разі серйозних порушень в роботі Android.
 • Відновлення. Запускає відкат системи до точки, створеної за допомогою резервного копіювання.
 • Диспетчер файлів. Дає можливість перегляду всіх файлів і каталогів на телефоні так, як ніби це звичайний жорсткий диск.
 • Mobogenie — що це за програма: Повний опис

  №1. Головне вікно Mobogenie

  • Навігація здійснюється за допомогою бічної панелі. Наступного вкладкою в ній є «Додатки», в якій, очевидно, можна завантажити щось цікаве з унікального магазину Mobogenie.
  Рада! Магазин в цій програмі відрізняється від стандартного Google Play. Зокрема, всі програми можна завантажити абсолютно безкоштовно. Але процес встановлення залишився без змін: досить натиснути Встановити.

  Тут є кілька вкладок з різною сортування додатків: по жанрам, спеціалізований збірки і топ завантажень.

  Проте, варто відзначити, що інтерфейс дещо перевантажений і функції дублюються на різних вкладках.

  Mobogenie — що це за програма: Повний опис

  №2. Розділ Додатка.

  • Далі йдуть розділи окремо для скачування ігор, музики, шпалер на робочий стіл, YouTube (дивний підхід) і книг. Інтерфейс цих вкладок і їх вміст дуже схоже на розділ додатків.
   Так схожі, що їх навіть важко відрізнити, що є мінусом – програма здається зайвою і починає набридати. Але тут є і плюс: для кожного виду медаиконтента передбачений особливий бонус:

  Музичні композиції можна прослухати у вікні програми і відразу ж встановити в якості рінгтона на телефон.

  Важливо! Як і належить всьому софту, який поширюється в такій манері, Mobogenie при установці також без будь-якого дозволу надає користувачеві такі інструменти, як Genie Cleaner і віджет на робочий стіл, який відображає завантаження процесора.
  Mobogenie — що це за програма: Повний опис

  №3. Робота з музикою

  Шпалери відразу ж можуть бути встановлені на робочий стіл телефону.

  Mobogenie — що це за програма: Повний опис

  № 4. Робота з шпалерами

  А при перегляді роликів на YouTube їх відразу ж можна скачати за допомогою зручної (і великої) кнопки.

  Mobogenie — що це за програма: Повний опис

  № 5. Перегляд YouTube

  • Окремий розділ відведений під рекламу іншої продукції компанії Mobogenie. Все-таки розробники (або може бути маркетологи) цієї фірми трохи нав’язливі у своєму бажанні поділитися своїми розробками.
  Рада! Періодично в правому нижньому кутку будуть спливати сторонні рекламні програми, при закритті яких в браузері буде відкриватися рекламований сайт. Відключити цю опцію неможливо, тому доведеться терпіти таку рекламу прямо з нульових.
  Mobogenie — що це за програма: Повний опис

  №6. Рекламна вкладка

  • Далі йдуть різні технічні опції, доступ до трьох з яких є на головній вкладці.
  Mobogenie — що це за програма: Повний опис

  №7. Резервування і відновлення системи

  • Як і будь-менеджер підключення мобільних пристроїв Mobogenie має набір інструментів для роботи з контактами, SMS, файлами та іншим. Все досить стандартно.
  Mobogenie — що це за програма: Повний опис

  №8. Інструменти для імпорту/експорту налаштувань пристрою

  На основі цього невеликого огляду можна зробити висновок, що десктопна версія Mobogenie являє собою симпатичний менеджер підключення мобільних пристроїв до комп’ютера, який, однак, має не самим великим функціоналам.

  Можливості часто дублюються, при цьому категоризація контенту занадто велика, що створює враження, ніби розробники погано уявляли, чим саме слід наповнити свою програму.

  Mobogenie – додаток на Android

  Мобільна версія даного софта являє собою заміну стандартному гугловскому магазину додатків.

  З цією функцією він справляється непогано, але і тут помітний криза ідей: незрозуміло, навіщо це все потрібно, так як принципових відмінностей від традиційного Play Market немає.

  Верхня панель інтерфейсу зайнята слайдером з рекламними пропозиціями. Це ще раз говорить про Mobogenie як про продукт занадто перевантаженим рекламою.

  Далі йде рядок пошуку і кілька категорій контенту, вже знайомих нам по десктопної версії.

  Mobogenie — що це за програма: Повний опис

  №9. Головне вікно мобільної версії Mobogenie

  Робоча область головного вікна не обмежена знизу, так як являє собою нескінченну стрічку поповнення магазину контенту.

  Mobogenie — що це за програма: Повний опис

  №10. Стрічка оновлень вмісту Mobogenie

  Крім стандартних категорій, таких як Додатки, Ігри. Музика, Шпалери і Youtube є також розділ з новинами.

  Причому на головній заголовки написані в дусі жовтої преси, що нагадує рекламні банери в стилі «На спільному концерті Кіркоров назвав Пугачову… читати далі».

  Mobogenie — що це за програма: Повний опис

  №11. Новинний розділ

  В цілому, хоч Mobogenie і не є шкідливою програмою в повному сенсі цього слова, але буквально завалює користувача непотрібною і дурною рекламою, яка вилазить просто звідусіль.

  При цьому його корисний функціонал в кращому випадку не відрізняється від аналогів, які не дотримуються настільки агресивної маркетингової політики.

  Але все ж цей софт цілком може припасти до душі користувачам, які люблять розбиратися в новомодних тенденцій і для яких симпатичні меню і зручні панелі відіграють помітну роль.

  Тематичне відео:

  Mobogenie андроїд огляд програми. Альтернативний Play Market

  Mobogenie Market огляд програми російською. Програма є аналогічною стандартного гугл плей, де можна скачати програми по категоріях, популярності разом з іграми.