Моддер повернув в bloodborne механіку стусана, яку вирізали з фінальної версії гри

26

Моддер і датамайнер ленс макдоналд (lance mcdonald) у себе в мікроблозі повідомив, що повернув в готичний екшен bloodborne від студії fromsoftware одну з вирізаних геймплейних механік.

Джерело зображення: sony interactive entertainment

Мова йде про можливість здійснювати стусан. Прийом показували в передрелізних матеріалах bloodborne (див. Прикріплений нижче приклад), проте на тому чи іншому етапі розробки з гри видалили.

За концепцією і виконанням стусан з bloodborne аналогічний даній механіці в інших проектах fromsoftware: герой робить удар ногою, виводячи закривається щитом опонента з рівноваги.

За словами макдоналда, повернути в bloodborne зниклу механіку виявилося нескладно: ентузіасту довелося розкоментувати всього два рядки коду. Моддер також продемонстрував результат своїх праць(див.

” у самому першому геймплейному трейлері bloodborne ми побачили стусан-атаку, яку вирізали з гри задовго до того, як ми змогли її випробувати. Вона може бути відновлена розкоментуванням двох рядків коду», — заявив макдоналд.

In the very first gameplay trailer for bloodborne, we saw a “kick” attack that was removed from the game long before we got to play it. It can be restored by uncommenting 2 lines of code. Here it is working again. Pic.twitter.com/osk3amdthk

– lance mcdonald (@manfightdragon) october 23, 2021

Як припустив користувач iamamishtv в коментарях під твітом макдоналда, ворогів зі щитами в bloodborne набагато менше, ніж в dark souls, тому механіку стусана цілком могли порахувати зайвою.

Bloodborne вийшла в березні 2015 року на ps4. Раніше макдоналд розкрив невикористані репліки міністра крові, в деталях показав одну з вирізаних локацій, альфа-версію ляльки і еволюцію вступного ролика до останнього обов’язкового боса.