Моддери додали в cyberpunk 2077 нову машину — вперше без заміни вже існуючої

14

Поки офіційні розробники cyberpunk 2077 відкладають весь додатковий контент для гри на наступний рік, закопуючи тим самим своє творіння все глибше в безодню забуття, самовіддані ентузіасти витрачають свій час, щоб наповнити проект контентом самостійно. Так, вчора ввечері ентузіасти erok і naomie—doctorportal завантажили на відомий моддерський портал nexusmods модифікацію під назвою the turbo-r “arcadia” mk. V, що представляє собою новий ігровий автомобіль.

Здавалося б, ну автомобіль, подібних модифікацій вже сотні, що в цьому такого гідного новинного матеріалу, тим більше від редакції сайту? а є одна важлива деталь: справа в тому, що раніше все «нові» машини в cyberpunk 2077 виходили за допомогою заміни вже існуючих. Вищевказаний мод-перший, який дійсно додає, а не замінює машину. Створювати модифікації таким способом довго, складно і дорого, тому навряд чи вони будуть з’являтися у великій кількості. Моддерам erok і naomie—doctorportal на випуск всього однієї машинки знадобилося кілька місяців.

Доданий модом автомобіль викликається в гру через головне меню. Єдине, в чому вам слід переконатися перед завантаженням і установкою модифікації, це що у вас встановлений фреймворк cyber engine tweaks.