Moonshades 1.8.9

52

moonshades – це захоплююча олдскульна рольова гра від першої особи, де вам належить блукати по підземеллям і битися з монстрами.

Більшість новомодних рольових ігор можна охарактеризувати сучасною графікою, яскравим відкритим світом, безліччю красивих героїв в казкових обладунках і епічними битвами зі спалахами, вогняними кулями, кришталевими вихорами та іншими магічними прийомами. Розробники moonshades все ж вирішили дотримуватися стандартів старої школи і створили щось душевне, ностальгічне і дійсно затишне. Гра трохи схожа зі старенькою legend of grimrock і по більшій мірі графікою і атмосферою.

У moonshades ви будете блукати по загадкових підземеллях і битися з усілякими монстрами: скелетони, суворі велетні, величезні павуки та інше. До того ж, складності додасть те, що на карті ви не будете бачити місце вашого знаходження, тому доведеться орієнтуватися «на око». Гра не обділена зброєю, різноманітною екіпіровкою і унікальними вміннями героїв. І, мабуть, найприємніше, що могли зробити розробники для своєї публіки – це відсутність дратівливою і постійно вискакує реклами. Пориньте в атмосферу старої школи вже сьогодні!

Особливості гри moonshades: