На пк тепер можна повноцінно зіграти в goldeneye 007 завдяки ентузіастам!

15

Гра про джеймса бонда під назвою goldeneye 007, що виходила на консолі nintendo 64 в 90х, тепер спокійно грається на пк. І все завдяки ентузіастам, які створили спеціальний емулятор для цієї гри, який також ідеально працює з грою perfect dark.

Все що вам для цього потрібно, це завантажити сам емулятор з github, який називається як 1964 gepd, потім добути ntsc ром гри goldeneye 007 або perfect dark, закинути все це справа в одну папку на вашому жорсткому диску, після чого запустити сам емулятор, налаштувати і грати. У його налаштуваннях вже встановлено управління на клавіатуру і мишу, завдяки чому вам не доведеться підключати геймпад щоб грати в дану гру, але якщо є бажання то ви можете спробувати це зробити. Інструкція про налаштування емулятора показана в відео нижче! також посилання на сам емулятор знаходиться в описі під відео, а образ гри можна взяти з сайту wowroms.

Також, даний емулятор відмінно працює на слабких пк завдяки налаштувань, які ви зможете вибрати при першому запуску даного емулятора. Але якщо ваш пк здатний на більше, то можна вибрати максимальні настройки, які зроблять картинку в грі чіткіше і почати грати. Також, особисто я раджу вам виставити чутливість миші в налаштуваннях управління на 200, якщо у вас звичайна мишка без додаткових наворотів. Так як при стандартній чутливості в 100% обертання камерою буде досить повільним.

Загалом, якщо у вас є бажання зіграти в даний хіт з nintendo 64 на пк не вдаючись до запуску емулятора консолі nintendo 64, який project64, то даний спосіб вам прекрасно підійде і ви з комфортом зможете зіграти в даний шутер. Всім приємної гри!