На смартфонах google pixel виявилися проблеми після оновлення до android 12

32

Як повідомили деякі власники смартфонів google pixel, після оновлення до android 12 їх пристрої почали працювати нестабільно. Зокрема, йдеться про пригальмовування в інтерфейсі, відсутність реакції сенсорного дисплея на дотики, а також про мимовільне закриття додатків. Повідомляється також про прискорену розрядку акумуляторів.

Джерело: gadgets.ndtv.com

Ос android 12 поставляється передвстановленою на смартфони google pixel 6 і 6 pro. Крім того, оновитися до нової платформи отримали можливість власники інших фірмових смартфонів google, починаючи з pixel 3. Однак незабаром після оновлення власники попередніх моделей стали помічати нестабільну роботу системи на своїх пристроях. Про це вони почали в масовому порядку повідомляти на форумах підтримки google, а також обговорювати виниклі проблеми в twitter.

Судячи з усього, проблеми не обмежуються якоюсь однією моделлю телефону-більшість скарг надійшло на смартфони pixel 4a, pixel 4a 5g і pixel 5. Сама google поки не виявила ніяких проблем android 12. Деякі експерти на форумах підтримки порадили виявив проблеми користувачам переключитися в безпечний режим, щоб визначити, чи не пов’язані проблеми з якимись сторонніми додатками. Однак це поки не принесло результатів.

Android 12 включає в себе більш просунутий і зручний інтерфейс на основі material you, з’явилося безліч функціональних нововведень, а також нових можливостей щодо захисту конфіденційності користувачів.