Надзвичайно масштабний новорічний розпродаж в ps store почнеться в найближчу середу

47

Портал push square з посиланням на електронний лист від sony interactive entertainment розкрив дату старту вже стала традиційною новорічного розпродажу в цифровому магазині playstation store.

Джерело зображення: ubisoft

Як стало відомо, акція розпочнеться 22 грудня поточного року як в північній америці, так і на території країн європи. Терміни закінчення не уточнюються, але минулого разу аналогічна ініціатива розтягнулася до 20 січня.

” наша січнева розпродаж буде настільки масштабною, що ми більше не можемо тримати її в секреті… Приготуйся до відмінних знижок на ігри та доповнення», — свідчить текст повідомлення від sony interactive entertainment.

За кордоном новорічний розпродаж ps store іменується січневої (джерело зображення: push square)

Нагадаємо, раніше зимові розпродажі вже почалися в gog, epic games store і ubisoft store. Старт аналогічної акції в steam, згідно з офіційною інформацією, також намічений на 22 грудня.

В даний час playstation store залишається ареною дії «новорічних пропозицій», які передбачають знижки до 90% на сотні проектів. Передсвятковий розпродаж триватиме до раннього ранку 23 грудня.