Найдорожче ігрове крісло в світі зараз коштує $14k

13

Гарне ігрове крісло – це розкіш, на яку готові витратитися більшість геймерів. Але скільки? це ігрове крісло від acer на даний момент вважається найдорожчим на ринку.

Predator thronos air-ігрове крісло, створене acer-відомою корпорацією з виробництва обладнання та електроніки, що базується в тайвані.

При вазі 324 кг predator thronos air повністю занурює в атмосферу і використовує тактильні технології, а також об’ємний звук. Крісло відкидається в умовах невагомості, а також має регульований піддон для миші і клавіатури, а також підставку для ніг. Він може вмістити до трьох моніторів.

У цінник також входить сервіс білих рукавичок. Хтось з acer налаштує ваш predator thronos air. Це включає в себе вимірювання, щоб переконатися, що він підійде, тестування підлоги на підтримку і збірку.

Predator thronos air може здатися обурливо дорогим, але він все ще дешевше. Правильно, це друга версія цього бегемота стільця. Оригінальний був the predator thronos, який коштував на 6 000 доларів більше, ніж air.