Найкраща гра в світі: Визначення в популярних жанрах

569

Визначити, яка найкраща гра в світі, неймовірно складно. Справа в тому, що ні на одному форумі світу жодного разу не проводився таке опитування.

Так, на різних сайтах є свої рейтинги ігор, але часто на таких ресурсах просто не викладають всі ігри, які тільки є на ПК.

Крім того, на таких сайтах часто збираються фанати якогось одного жанру чи однієї гри, тому вибір кращої гри за весь час буде необ’єктивний.

Але вирішення питання щодо визначення того, яка гра на PC може вважатися кращою, все-таки було знайдено.

Справа в тому, що на форумах часто запитують про те, які комп’ютерні ігри кращі у тому чи іншому жанрі або ж за рік виходу.

Тому було вирішено скласти список найбільш популярних жанрів і визначити кращі ігри в рамках таких.

Знову ж таки, для цього бралися тільки думки людей на форумах і в соціальних мережах.

Після цього у нас буде можливість визначити, хто з переможців за жанрами може вважатися кращим в історії. Але першим в нашому списку буде не жанр, а рік виходу минулий рік.

Лідер за минулий рік

На форумі overclockers було проведено опитування щодо того, яка гра може вважатися кращою в 2015 році. Перемогла там The Witcher 3: Wild Hunt, на другому місці Grand Theft Auto V.

Причому перша випередила другу в два рази.

На форумі ігроманії теж переміг Відьмак. Хоча там GTA навіть не фігурувала. Загалом, незважаючи на потужну рекламну кампанію, Grand Theft Auto V програла конкуренцію The Witcher 3.

Звичайно, GTA є невід’ємною частиною історії і так далі, але все-таки користувачі зробили свій вибір.

Переможець в номінації «лідер ігрової індустрії 2015» — The Witcher 3: Wild Hunt.

Найкраща гра в світі: Визначення в популярних жанрах

The Witcher 3: Wild Hunt

За сюжетом гри ви знаходитесь у середньовічній Європі, в неіснуючому фентезі-світі і є мисливцем на монстрів.

Завдання гри полягає в тому, щоб дійти до загадкової дівчини Цири, у якої є надприродні здібності.

У цій подорожі головному героєві належить пройти величезну кількість випробувань, перемогти безліч ворогів, причому великих і сильних.

В кінці гри є три альтернативні кінцівки.

Зрозуміло, щоб дійти до кожної з них, необхідно зробити багато різних виборів і операцій.

Вся дія відбувається в дуже барвистий і детально промальованому світі зі своїми містами і локаціями.

При цьому гра дуже довга – навіть якщо пропускати всі діалоги і проходити всі місії з першої спроби, проходження займе мінімум 25 годин.

Загалом, відмінна гра зі своїм сюжетом і світом. Претендент №1 на звання кращої гри всіх часів вже є!

Огляд гри The Witcher 3: Wild Hunt

The Witcher 3: Wild Hunt ставить крапку в історії Геральта з Ривии. Які тут ще потрібні опису? Вмикайте вже відео!

Також вам повинні бути цікаві наступні статті:

  • ТОП 10 ігор на ПК — Рейтинг 2017
  • ТОП-10 — Кращі ігри гонки для ПК у 2017 році
  • Кращі ігри про Другу світову війну — ТОП 10

Жанр: Шутери

Хоча не всі з цим згодні, в цьому жанрі лідером є серія ігор Call of Duty, а серед них краща частина називається Modern Warfare. Чому був зроблений такий вибір?

Справа в тому, що постів на різних форумах з відповідною темою з назвою цієї гри набагато більше, ніж постів з назвою будь-якої іншої.

Так і Call of Duty по праву можна назвати частиною історії, адже практично кожен рік розробники радують нас новою частиною.

Звичайно, вже і «движок застарів», і «сюжет не той» і багато чого іншого, але CoD все-таки є лідером в категорії шутерів.

Всі інші подібні ігри на зразок того ж Battlefield прагнуть вискочити на той рівень популярності, на якому давно сидить Call of Duty.

Що найголовніше, у всіх частинах CoD є мультиплеер, тому необхідність таких ігор, як Counter Strike і Point Blank повністю відпадає.

Звичайно, не на всіх сучасних комп’ютерах піде остання частина Call of Duty, але в Modern Warfare пограти вдасться практично кожному.

Найкраща гра в світі: Визначення в популярних жанрах

Call of Duty: Modern Warfare

Сенс серії ігор в тому, щоб перемогти всіх ворогів в самих різних війнах, причому деяких з них ще не було.

Приміром, в одній з частин мова йде про Третю світову війну, що розв’язалася між США і Росією.

Геймери з колишнього СРСР були у захваті від місії в Чорнобилі.

Також є так звана війна майбутнього, де головному героєві належить воювати зброєю, який за станом на початок 2017 року знаходиться у секретних розробках та інформація про них час від часу потрапляє в інтернет.

Загалом, класична стрілялка Call of Duty, а серед них краща частина називається Modern Warfare, яка все ще розвивається і йде вперед по праву може називатися кращою в жанрі tower.

Call of Duty 4: Modern Warfare – огляд

Найкраща гра в світі: Визначення в популярних жанрах

Жанр: Файтинг

Фактично, файтинг є підвидом шутера, але якщо в класичних є повноцінний сюжет з головними героями, то тут сенс гри полягає в тому, щоб перемогти одного-єдиного противника.

Тут мають місце бої один на один, без помічників і локацій. І незаперечним лідером цього жанру є Mortal Kombat.

У свій час ми всі були в захваті від фільму, де вправні бійці, у яких в арсеналі секрети стародавніх бойових мистецтв, б’ються один з одним за те, щоб добро перемогло.

У грі належить робити те ж саме.

Найкраща гра в світі: Визначення в популярних жанрах

Mortal Kombat: Armageddon

Саме після того, як всі пограли в Mortal Kombat, в наш словесний арсенал увійшло слово «Fatality», тобто самий сильний і остаточний удар! Насильства в цьому файтинг хоч відбавляй.

Присутні і виривання внутрішніх органів, і расчлененка, і самогубства, і багато іншого, що точно не сподобається батькам. Є своя система персонажів і система бою.

Так, геймер може керувати легендарним Скорпіоном, Саб-Зіро, Рейном, а також Китаной і Скарлет.

У кожного з них є свої особливі вміння, найвідомішим з яких є файр-болл, тобто вогняний м’яч, який спочатку генерується в руках головного героя, а потім прямує прямо в обличчя супротивника.

Останньою грою серії Mortal Kombat: Armageddon, де зібрані всі бійці, які тільки з’являлися в іграх серії і, відповідно, всі їхні вміння.

Огляд гри Mortal Kombat – Armageddon

Огляд останньої частини МК, з трилогії вийшла на консолях шостого покоління.

Жанр: Квест

В цьому жанрі теж є безліч легендарних ігор, наприклад, Dreamfall: The Longest Journey, Full Throttle, In memoriam, CSI, Nancy Drew, але факт в тому, що майже у всіх постах на форумах фігурують згадки про Syberia.

Сенс гри полягає в тому, щоб шукати підказки, переміщатися по локаціях і вирішувати головоломки.

У всьому цьому допомагають так звані активні точки, які і дають можливість проходити далі.

У кожній локації потрібно шукати ці точки і збирати підказки. Загалом, все, як і у всіх квестах, але Syberia завоювала популярність з-за свого хвацько закрученого сюжету.

Найкраща гра в світі: Визначення в популярних жанрах

Syberia

Починається все в невеликому містечку Валадилена, де Кейт Уолкер, юрист із Нью-Йорка хоче купити фабрику іграшок, але попадає на похорон останнього людини, який міг би їй продати цю фабрику.

Але є ще спадкоємець, який загинув ще в 30-х роках минулого століття, намагаючись дістати якусь іграшку з печери.

Поступово події призводять головну героїню на терени СРСР, звідки цей самий спадкоємець писав своїй сестрі. Вона потрапляє в містечко Комсомольськ.

Практично в кожній країні колишнього СРСР є місто з такою назвою. Кейт приходить на покинутий космодром, звідки вона згодом навіть відправляє в космос людини.

Після всіх подій з’являється цей самий спадкоємець, який, виявляється, живий, і продає Кейт фабрику. Загалом, справжній детектив, який може затягнути не на один день!

Подробиці про Syberia 3: Сюжет, дата виходу — Інтерв’ю у творця

Найкраща гра в світі: Визначення в популярних жанрах

Жанр: Стратегії

В цій категорії є теж безліч ігор, які по праву можна назвати легендарними. Це і Герої, і серія Stronghold, і Starcraft, і Козаки, і Цивілізація, і «В тилу ворога», і багато іншого.

Але переможцем за глядацькими симпатіями все-таки є Warcraft.

На сьогоднішній день ця гра настільки легендарна, що за її сюжетом зняли фільм! Жодна інша гра не досягало таких вершин.

Більше того, до Warcraft випустили таку кількість модифікацій, що деякі з них вже самі по собі стали легендарними.

DotA тому яскравий приклад.

Найкраща гра в світі: Визначення в популярних жанрах

Warcraft

Warcraft відрізняється тим, що тут є не просто свій ігровий світ, а цілий всесвіт!

Тут набагато більше персонажів зі своїми унікальними вміннями, набагато більше карт і локацій і набагато більше речей, які потрібно збирати, ніж в будь-якій іншій подібній грі.

У цій всесвіту зібрані різні світові культури, але найбільше взято з азійських. Всесвіт Warcraft ділиться на чотири різних світу – Азерот, Аргус, Кареш і Зорот.

Такого просто немає більше ніде!

Власне, безліч нагород і фанатів по всьому світу – зайве підтвердження того, що Warcraft є кращою стратегією всіх часів.

World Of Warcraft – огляд від MMOTOP.ru

Найкраща гра в світі: Визначення в популярних жанрах

Жанр: Менеджери

Це вже справжні ігри для розумних. Далеко не все населення землі і навіть геймерів взагалі зрозуміють, як грати в менеджери. Так і цей жанр не так популярний, як ті ж стрілялки.

А все тому, що тут потрібно подумати, перш ніж щось зробити.

Рада! Прикладами менеджерів є Jurassic Park: Operation Genesis, Planet Coaster, Cosmonautica, Nox IV: Conquest by Trade (Патрицій IV) та інші.

Але беззмінне лідерство в цій категорії займає Football Manager, з яким довгий час змагався FIfa Manager, але потім здав свої позиції.

Популярність Football Manager обумовлена тим, що це гра про футбол, а відповідно кожен фанат самої популярної спортивної гри у світі хоч раз спробує зіграти в неї.

Найкраща гра в світі: Визначення в популярних жанрах

Football Manager

Але тут не потрібно керувати гравцями, як у звичайній Fifa або PES.

Вам належить керувати командою в ролі її тренера – купувати гравців, змінювати тактику, встановлювати режим тренувань, розвивати інфраструктуру клубу.

Факт в тому, що радості від того, що людина бере якусь слабку команду і виводить її на вершини світового футболу Football Manager набагато більше, ніж радості від того ж у звичайній Fifa.

Тут зробити це неймовірно складно!

Football Manager 2015 Beta.Перший погляд/Огляд від FM Story!

Найкраща гра в світі: Визначення в популярних жанрах

Жанр: Симулятори

До цієї категорії належать всі ігри, які що-небудь симулюють, наприклад, роботу з машиною, кораблем, м’ячем або іншими речами.

Тут теж є ігри на століття, і визначити, яка з них найкраща, неймовірно складно.

Але лідерами в цьому жанрі є дві лінійки – Need for Speed і Fifa. Перша є автомобільним симулятором, а друга – спортивним.

У першій потрібно керувати машинами, купувати нові моделі, покращувати і модернізувати старі, що найголовніше, є свій сюжет.

А в другій можна просто зіграти матч за улюблену команду, а можна стати її менеджером, тобто теж купувати футболістів і розвивати інфраструктуру клубу.

Тільки тут, на відміну від Football Manager, можна грати за команду, тобто керувати її гравцями у матчі.

В Football Manager доведеться тільки спостерігати за ними і змінювати тактику по ходу матчу.

Найкраща гра в світі: Визначення в популярних жанрах

Fifa

Так, Fifa змагається з Pro Evolution Soccer за звання кращого спортивного симулятора, але PES до Fifa ще дуже далеко в плані глядацьких симпатій, так і кар’єра тут набагато більш реалістична.

PES у деяких опитуваннях випереджає свого конкурента за рахунок трохи кращої графіки (спірно) і ліцензії на Лігу Чемпіонів.

Сказати, що краще – Fifa або NfS, надзвичайно складно. Але у футболу у всьому світі фанатів набагато більше, ніж у гонок.

З цих міркувань скажімо, що кращим симулятором всіх часів є Fifa.

FIFA 15 | Огляд повній версії гри

Найкраща гра в світі: Визначення в популярних жанрах

Обов’язково прочитайте:

  • Кращі старі ігри на ПК — ТОП-15
  • Кращі ігри з відкритим світом на PC — ТОП 15
  • Кращі ігри на ПК з хорошим сюжетом: ТОП-10

Підсумок

Звичайно, є ще багато ігор в таких жанрах, як «музичні», «жартівливі», «текстові», «настільні», а також RPG.

Але фанатів у них залишилося зовсім небагато, хіба що RPG може похвалитися великою кількістю геймерів. Тому вони в рейтинг не ввійшли.

А щоб визначити найпопулярнішу з тих, що були названі вище, слід зрозуміти, який жанр найпопулярніший.

Невелике дослідження форумів допомогло зрозуміти, що практично кожен геймер хоч раз у житті грав в шутер.

Якщо в ті ж менеджери і стратегії грати наважуються далеко не всі, то постріляти хочеться кожному.

Факт в тому, що кожен геймер хоч раз пробував зіграти в CoD, а переважна більшість пройшло одну її частину.

Тому переможцем у гонці за звання кращої гри всіх часів є кращий шутер, тобто Call of Duty. Ось такі підсумки!

Найкраща гра в світі: Визначення в популярних жанрах

Переможець у гонці за звання кращої гри всіх часів

Післямова: Сама очікувана гра

Зайве підтвердження того, що шутери найпопулярніші у всьому світі, це опитування, яке було проведено серед користувачів сайту GameMAG.ru щодо того, чого вони найбільше чекають в цьому році.

На інших форумах результати практично підтвердилися.

Перемогла там Uncharted 4: Thief’s End. Uncharted – це теж ціла серія ігор, за якою знімається фільм.

За сюжетом головному героєві належить знайти втрачені скарби Ельдорадо, камінь Чінтамані, відшукати «Атлантиду пісків» і Ліберталію, міфічну загублену країну (Uncharted 4).

Найкраща гра в світі: Визначення в популярних жанрах

Uncharted 4: Thief’s End

Нижче можна бачити рейтинг кращих ігор на ПК в залежності від fps, тобто кількості кадрів в секунду.

Топ 10 найкращих ігор на пк (Fps)

Найкраща гра в світі: Визначення в популярних жанрах