Налаштування роутера Asus rt-g32: 4 кроки до Інтернету

338

Як налаштувати роутер Asus? Щоб з’єднати роутер і комп’ютер знадобиться спеціальний патч-корд.

Це кабель з двома штекерами на кінцях. Він повинен бути в коробці з роутером. За допомогою цього кабелю проводиться з’єднання.

Потім потрібно подивитися відомості про мережевому підключенні, якщо воно вже є.

Налаштування роутера Asus rt-g32: 4 кроки до Інтернету

Крок 1. Мережеве підключення роутера

В панелі завдань, натиснути «Пуск» => Натиснути «Панель управління» => У відкритому вікні «Панелі управління» вибрати «Управління мережами і загальним доступом» => Правий клік на іконку активного з’єднання => У випадаючому меню тиснемо «Стан»;

У новому вікні тиснемо «Властивості» (зі значком адміністратора) => У списку служб потрібно один раз натиснути «Протокол Інтернету версії 4 (TCP/IPv4)» => Клікнути «Властивості» => Чекбокси поставити на автоматичне отримання адрес, як показано на зображенні.

Налаштування роутера Asus rt-g32: 4 кроки до Інтернету

Якщо автоматичне отримання було виставлено спочатку, то не треба його чіпати, можна закривати всі вікна.

Якщо IP-адреса й інші параметри (в синіх прямокутниках на зображенні) були встановлені попередньо, то потрібно їх зберегти собі куди-небудь (переписати на листок, зробити скріншот або текстовий документ).

Це статичні адреси і вони стануть у нагоді при подальшій налаштування роутера. Тепер беремо роутер і кабелі.

Крок 2. З’єднання роутера і комп’ютера

З задньої сторони роутера розташовані: 4 роз’єму LAN(3), по одному роз’єму WAN (2) і для блоку живлення (1), кнопки «Reset», «WPS» та кріплення невеликий антени.

Налаштування роутера Asus rt-g32: 4 кроки до Інтернету

В роз’єм блоку живлення(1) підключаємо, відповідно, блок живлення. У порт WAN вставляємо штекер інтернет дроти, які проклав провайдер.

У будь гніздо LAN(3) підключається патч-корд. Другий штекер (конектор) потрібно приєднати до персонального комп’ютера (відповідний порт на задній або бічній панелі).

Крок 3. Налаштування роутера

Продовжувати налаштування параметрів підключення доведеться у вікні інтернет-браузера. Вгорі вікна, поле для посилань необхідно прописати «192.168.1.1».

Відкриється сторінка для авторизації. Стандартне назву облікового запису – «admin». Пароль такий самий.

Якщо це перше підключення маршрутизатора до конкретного ПК, то після авторизації з’явиться ось така сторінка:

Налаштування роутера Asus rt-g32: 4 кроки до Інтернету

Клік «На головну сторінку» перенаправляє на головне вікно налаштувань. В ньому вибираємо мову інтерфейсу(1) і починаємо налаштування проводового підключення.

Якщо цього е зробити, то і бездротове підключення налаштувати не вийде. Тиснемо пункт «WAN» і вибираємо вкладку «Інтернет з’єднання».

Налаштування роутера Asus rt-g32: 4 кроки до Інтернету

Далі приступаємо до налаштувань параметрів проводового підключення:

 • Пункт «Тип WAN підключення» має випадаючий список. Необхідні пункт — «РРТР»;
 • У блоках «Налаштування IP-адреси WAN» і «Налаштування DNS WAN» у пунктах про отримання та підключення IP та DNS в автоматичному режимі ставимо крапку навпроти «Ні». Порожні поля потрібно заповнити відповідними цифрами, отриманими з «Властивостей протоколу інтернету», які були записані перед початком установки. Якщо там було автоматичне отримання, то дізнатися цю інформацію можна, зателефонувавши провайдера;
 • У блоці «Налаштування облікового запису» прописуємо назву закладки (логін) та пароль, наданий користувачеві провайдером. Переглянути їх можна в договорі на надання послуг;
 • Тиснемо «Застосувати» і одержуємо готове дротове підключення.
 • Налаштування роутера Asus rt-g32: 4 кроки до Інтернету

  Важливо! У полі «Сервер Heart-Beat або PPTP/L2TP» необхідно ввести IP або DNS адресу сервера провайдера. Саме провайдера. Для його уточнення доведеться звертатися в службу підтримки постачальника інтернету.

  Крок 4. Параметри бездротового підключення

  Щоб отримати доступ до бездротового інтернету, потрібно буде виконати наступні маніпуляції:

 • НА лівій стороні сторінки є меню. Зараз необхідний пункт «Бездротові мережі»;
 • Вкладка «Загальні»;
 • У полі SSID вводимо назву маршрутизатора. Це ім’я показується в пошуку мереж. Вибрати можна будь-яку назву. У пункті «Приховати SSID» вибираємо «Ні». Якщо цього не зробити, то ім’я мережі не буде відображатися під час пошуку;
 • Встановлюємо захист. У випадаючому списку пункту «Метод автентифікації» вибираємо «WPA-2 Personal». У пункті «Шифрування WPA» вибираємо «AES»;
 • Вибираємо надійний пароль. У блоці «Довідка», розташованому праворуч, будуть рекомендації щодо надійності пароля. Головне не забути його, інакше не вийде підключитися до мережі.Налаштування роутера Asus rt-g32: 4 кроки до Інтернету
 • Налаштування готова, перемотувати вниз, тиснемо «Застосувати» і беремо ноутбук, планшет або телефон. Модуль Wi-Fi повинен бути включений.

  Тиснемо на іконку підключень в нижній правій частині екрану(1). Зі списку вибираємо створене підключення, тиснемо кнопку «Підключення»(2) і вводимо пароль(3) і тиснемо «ОК».

  Мережа готова до використання.

  Як налаштувати роутер ASUS RT-G32

  Компанія Asus – всесвітньо відомий бренд, який виробляє велику кількість різноманітних комп’ютерних пристроїв. З певного моменту компанія освоїла виробництво роутерів, відрізняються простотою, надійністю і якістю. В нашому відео ви зможете дізнатися, як налаштувати роутер ASUS RT-G32.