Наступного місяця marvell відвантажить 5-мільярдний контролер для жорстких дисків

32

Важлива віха в 25-річній історії компанії.

, unsplash

Постачальник рішень для зберігання даних marvell в наступному місяці відвантажить свій 5-мільярдний контролер для жорстких дисків. Це важлива подія в 25-річній історії компанії, яка свідчить про довговічність бізнесу і підкреслює прихильність до постійних вкладень в розробку передових рішень для задоволення зростаючих вимог до ємності систем зберігання.

Поширення хмарних технологій, електронної комерції, штучного інтелекту і 5g збільшує потреби центрів обробки даних в зеттабайтних сховищах, створення яких вимагає все більш досконалих жорстких дисків. Marvell забезпечує розвиток систем зберігання даних у безлічі сегментів, від периферійних обчислень до хмари, завдяки передовій архітектурі, розробленій з урахуванням кращих у своєму класі показників щільності і площі, надійності передачі даних і енергоспоживання. Marvell пропонує комплексний набір рішень bravera для контролерів і передпідсилювачів жорстких дисків. Портфель розробок компанії налічує 1500 патентів, пов’язаних з жорсткими дисками, і 18 поколінь інтелектуальних рішень read channel для обробки цифрових і змішаних сигналів з корекцією помилок і ефективними методам цифрової фільтрації.

«поставка компанією marvell 5 мільярдів контролерів для жорстких дисків — не малий подвиг, що дозволяє за цей час поставити близько 4,9 зеттабайт. Це досягнення є свідченням прихильності і лідерства компанії в розвитку технології жорстких дисків”, – сказав джон чен (англ. John chen), віце-президент дослідницької та консалтингової фірми в області зберігання даних trendfocus.