Наступного року apple випустить планшети ipad pro, ipad air 5 і ipad 10. Що нам чекати від новинок

42

Як стало відомо, в наступаючому, 2022 році компанія apple планує до випуску три нових версії своїх нинішніх планшетів , включаючи базову версію недорогого ipad , а також ipad air і ipad pro .

Що нам чекати від новинок? відомостей про це поки небагато. Першими даними про новинки поділився редактор досить авторитетного видання bloomberg mark gurman.

Зокрема, про нову версію ipad pro поки відомо тільки те, що ця модель отримає свіжий дизайн, а також підтримку технології бездротової зарядки.

Що стосується недорогої базової моделі ipad , то в цьому році на вже отримала ряд удосконалень, включаючи процесор a13, 12-мегапіксельну фронтальну камеру з надширококутним об’єктивом і функцію center stage для спілкування за допомогою видезвонков. Очікується, що модель 2022 року випуску матиме більш тонкий корпус і збільшений в розмірах дисплей.

Згідно з наявними на сьогоднішній день відомостями, ipad air п’ятого покоління отримає начинку, яка, як мінімум, буде не гірше начинки нинішнього компактного планшета ipad mini, оснащеного процесором apple a15, а також має підтримку роботи в мережах 5g і функції center stage.

Джерело

схожі матеріали: