Навіщо переходити на Windows 10

326

Давайте розберемося в особливостях операційної системи Windows 10 в порівнянні з іншими версіями ОС. Зокрема зміни робочого столу, підтримка архітектурі Advanced RISC Machine (ARM), використанні ОС на портативних пристроях та ін.

Якщо ви використовували в роботі ос Windows 8 (Windows 8.1), ви побачите, що Windows 10 для вас дуже звична. Windows 10 грунтовно доопрацьовано, зокрема покращено інтерфейс, але перехід на Windows 10 — це не просто пакет оновлень для Windows 8.1.

Крім доопрацьованого інтерфейсу користувача ви зможете побачити довгий список оновлених та удосконалених функцій.

Звично і зручно

Якщо ви використовували Windows 7 або навіть Windows XP, ви знайдете, що Windows 10 трохи незвична, виходячи з вашого попереднього досвіду, але десятка не дуже відрізняється від сімки. Наприклад, робочий стіл десятки раніше функціонує, як і в сімці.

Зміни, внесені в ОС Windows 8 — будь то на робочому столі або в меню Пуск — насправді не так вже відрізняються, якщо у вас є досвід роботи.

Це означає, що ви можете стати більш продуктивним, перейшовши на Windows 10 в дуже короткий термін. Почніть користуватися оновленими функціями Windows 10, які вона пропонує, у своїх інтересах.

Мультиплатформенна підтримка

Одним з найбільш значних змін Windows 10 є підтримка відмінних від ПК платформ. Ця ОС вийшла за межі x86 сімейства процесорів Intel і AMD і підтримує системи на чіпі (SoC). Windows 10, природно, підтримує архітектуру Advanced RISC Machine (ARM), яка була розроблена і впроваджена компанією ARM Holdings.

Хоча ви, можливо, і не чули про цих процесорах, вони використовуються в планшетах, мобільних, MP3-плеєрах, ігрових приставках, периферійних пристроїв та іншої побутової техніки.

На відміну від вісімки, Windows 10 є єдиною операційною системою, використовуючи найкращий в планшетах і настільних ПК. У той час, коли традиційний форм-фактор ПК продовжує скорочуватися і кількість ультра-легких планшетів і ноутбуків збільшується, підтримка SoC для Windows 10 являє собою можливість використовувати досвід роботи в цій ОС для малого форм-фактора планшетів, мобільних і невеликих портативних пристроїв.

Для виробників ARM пристроїв результатом є можливість забезпечити вибір нових портативних пристроїв, які працюють під управлінням ОС Windows, і підтримують програми, такі як пакет Microsoft Office.

Один інтерфейс для всіх пристроїв

Для користувача це дуже зручно, так як він узгодить свій досвід в більшій кількості пристроїв. Наприклад, ваш досвід роботи буде корисний для використання нетбука, планшета і мобільного.

Одне і теж додаток може дати вам ті ж дані на різних пристроях, тільки інтерфейс буде трохи відрізнятися залежно від розміру екрана. Підтримка ARM також відкриває деякі цікаві можливості при переході на Windows 10 на портативних пристроях.

У найближчому майбутньому ваш телевізор зможе працювати під управлінням Windows 10. Ці пристрої будуть помічені як IoT (Internet of Things) пристрою.

На додаток до більш традиційним версіями для домашніх, професійних і корпоративних користувачів Windows 10 доступна для різних пристроїв IoT. Windows 10 підтримує загальну платформу для універсальних додатків і драйверів в цих типах пристроїв. Але навіть при загальній платформі робота користувача в цих різних категоріях пристроїв буде трохи відрізнятися залежно від використовуваної версії Windows 10.

Один рабою стіл – добре, а багато – ще краще

У десятій версії активно використовуються мульти десктопи, які дають можливість створювати додаткові робочі столи, дозволяючи перемикатися між ними за допомогою одного кліка.

Можна налаштувати робочий стіл для роботи, а інший для ігор. OneDrive, званий раніше SkyDrive — це сервіс від Microsoft який вбудований в робочий стіл десятки. Він більше не зберігає файли на вашому комп’ютері, і в інтернеті.

Замість цього ви можете вибрати які файли й папки будуть розташовані тільки на хмарі, а які будуть перебувати одночасно і в хмарі, і на вашому комп’ютері.

 

Джерело: http://fuck-hack.com/