Навіщо вам домашня сонячна електростанція

1-27-2021
Мережева сонячна електростанція 10 кВт - Зелений тариф - Ціна, опис, характеристики та переваги. Купити Тернопіль, Київ, Одеса, Харків, Львів, Дніпропетровськ, Ужгород, Луцьк. Доставка та сервісне обслуговування.

 

 

Неможливо не помітити наскільки активно сьогодні на дахах житлових будинків і громадських будівель стали встановлювати сонячні батареї. Високопродуктивна сонячна електростанція для будинку створена для того, щоб перетворити енергію сонця в електричну енергію. Вони являють собою джерело безкоштовної електрики, залишок якого тепер в нашій країні можна продати згідно з умовами чинного зеленого тарифу. Такий спосіб отримання електрики сьогодні набуває все більших і більших обертів, незважаючи на те, що вартість сонячної електростанції залишається досить значною. Але знову ж таки, якщо врахувати привабливі умови зеленого тарифу, то всі витрати можуть досить швидко окупитися. Як ви бачите, сонячна електростанція для дому, купити яку пропонує компанія “KB Energy” sonyachni-elektrostanciya-dlya-budinku KB Energy , це сучасне і популярне рішення в питаннях енергозбереження, і цьому є логічне пояснення. 

 

Сонячні електростанції представлені сьогодні трьома основними видами:

  • мережеві сонячні електростанції. Такі установки дозволяють зменшити власне споживання енергії електричної мережі, спільно з якою вони працюють. Надлишки енергії, яка виробляється, є можливість реалізувати за “зеленим” тарифом.

 Автономні сонячні електростанції. Дають можливість постачати електрикою віддалені об’єкти, які в основному споживають енергію влітку. Використовуються в роботі комбінованих систем в яких енергія споживається цілий рік.

 • гібридні сонячні електростанції. Універсальні системи, які не просто сприяють автономному енергопостачанню. Вони резервують електрику, на той випадок, якщо в мережі відбудеться збій, а також дають можливість реалізувати залишки електрики згідно з «зеленим тарифом».

Представляємо зараз докладніше поговорити про останній вид, про автономні сонячних електростанціях.

Переваги сонячних електростанцій

1 автономна сонячна електростанція, ціна якої сьогодні доступна великій кількості жителів нашої країни, стає все більш вигідним вирішенням проблеми часткового або повного забезпечення житла гарячим водопостачанням та електричною енергією. Наша компанія пропонує різні варіанти таких електростанцій, які відрізняються своїм призначенням і вартістю. Як ми вже говорили, комплект сонячної електростанції (купити всі складові можна у нас) прагнуть встановити багато, хоча задоволення це на перший погляд недешеве. Тим не менш, переваги скоро стануть помітні неозброєним оком. Відзначимо основні з них:

  • з’являється можливість повної або часткової енергетичної незалежності. Багато з нас знають не з чуток, що таке скачки напруги і які наслідки вони можуть за собою нести. І в цій ситуації навряд чи хтось виплатить компенсацію. Наявність сонячних джерел енергії дозволить забути про подібні проблеми і забезпечить безперебійну роботу техніки.
  • тепер енергія-це теж власність, якою розпоряджаються і управляють. В результаті, як у дорослих, так і у дітей формується досить дбайливе і економне ставлення до неї.

Автономна сонячна електростанція стане довгостроковою інвестицією. Їх встановлюють люди, які звикли думати наперед і піклуватися про завтрашній день.

 • такий спосіб отримання енергії є самим безшумним і буде функціонувати він до тих пір, поки буде світити сонце.

Особливості будови автономних сонячних електростанцій

Сонячна електростанція, купити яку ми пропонуємо, є набором певних елементів, а саме:

 • сонячна батарея-панель, яка перетворює сонячне світло в електричну енергію.
 • контролер заряду акумуляторних батарей. Забезпечує стабільну напругу сонячних модулів, а також можливість заряду акб.
 • акб. Вони призначені для того щоб акумулювати і зберігати отриману енергію.
 • інвертор напруги 220в. Забезпечує можливість підключати електроприлади і використовувати енергію в побутових цілях.