Названі ключові характеристики ігрової ar-гарнітури apple

38

Презентація гаджета очікується вже в наступному році — і задовго до заходу інсайдери назвали деякі з його ключових особливостей. Згідно з недавнім звітом аналітика bloomberg марка гурмана, аксесуар буде націлений в першу чергу на мобільних геймерів і споживачів мультимедійного контенту.

Як стверджує журналіст, фірмова гарнітура буде побудована на базі однієї з модифікацій процесора apple m1, який компанія вже «обкатала» у фірмових ноутбуках і моноблоках. Крім того, аксесуар імовірно обзаведеться активною системою охолодження для ефективного відведення тепла з компактного корпусу.

«ігри — це те, що буде в центрі уваги пристрою. Зрештою, гаджет отримає кілька процесорів, вентилятор, дисплеї з надзвичайно високою роздільною здатністю, а також власний магазин додатків. Apple позиціонує новинку як мрію для розробників ігор. Але гаджет актуальний і для перегляду мультимедійного контенту. Нарешті, чекайте анімоджі в спеціальній версії vr face time-своєрідному zoom нового покоління”, – заявив марк гурман.

Використання двох cpu пояснюється необхідністю обробки як самого обчислювального процесу програми, так і аналізу даних з множинних датчиків. Передбачається, що гарнітура apple отримає два micro-led дисплея sony з роздільною здатністю 4k. При цьому вартість преміальної новинки, за чутками, може скласти до $3000.