Нейромережа xvasynth навчилася копіювати озвучку morrowind, bioshock, dragon age і кілька десятків інших ігор

27

Ми офіційно вступили в епоху нового контенту, що генерується самими користувачами на основі існуючих ігор.

Творець модифікації xvasynth випустив свіжу версію дивного інструменту, призначеного для озвучення модифікацій без залучення професійних акторів. Користувачеві досить вбити потрібний текст, покрутити налаштування і отримати правдоподібну симуляцію голосу потрібного персонажа, включаючи нестандартних істот з сильним акцентом.

Вперше xvasynth була представлена на початку 2021 року. З тих пора вона навчилася імітувати голоси персонажів з декількох десятків ігор: skyrim, cyberpunk 2077, the witcher, mass effect, portal 2, bioshock і багатьох інших. Голосів так багато, що розробнику знадобилася допомога спільноти.

Наприклад, що зібралося навколо xvasynth ентузіасти запустили xvadict – бібліотеку з правильною вимовою різних рідкісних слівець. Поки що вони проникають тільки в орфоепічні мудрості skyrim, але рано чи пізно освоять всі популярні в середовищі мододелов гри.

Також тепер xvasynth інтегрована з nexusmods, підтримує трохи більш зручний пошук потрібних голосів і просунуті налаштування їх характеристик, а також стала трохи більш привітною до новачків. Якщо вони досить талановиті, то зможуть поповнити базу голосів новими персонажами. Англійською або румунською мовами.