Незабаром стартує обт по стильній мобільній” поп-фентезі ” rpg dislyte

93

Студія-розробник lilith games, яка працювала над такими проектами, як warpath і afk arena, зараз займається створенням нової мобільної “поп-фентезійної” рольової гри dislyte. Раніше, навесні, у деяких гравців був шанс зіграти в неї на закритій беті, але незабаром розробники збираються провести обт і всі бажаючі зможуть оцінити нове творіння відомої студії.

Дії гри розгортаються в футуристичному місті, де містичні сили і міфологія зіткнулися один з одним. Божественні сили з давньої міфології декількох регіонів (китайського, єгипетського, грецького і північноєвропейського) наділяють обраних людей (есперів) унікальними здібностями для битви з містичним противником. Основною концепцією залишаються покрокові і командні бої, приправлені поп-музикою і стильними візуальними ефектами.

Реліз dislyte повинен відбутися вже “зовсім скоро” на android і ios. Але перед цим розробники збираються провести відкритий бета-тест, мабуть, щоб до кінця підправити всі помилки і випустити найкращу версію майбутньої гри. До слова, на гру нещодавно відкрилася попередня реєстрація на офіційному сайті.