Nikola підписала угоду про будівництво водневих заправних станцій в північній америці

16

Виробник електромобілів nikola підписав меморандум про взаєморозуміння з компанією opal fuels. У документі йдеться про будівництво та експлуатацію водневих заправних станцій на території всієї північної америки.

Джерело: engadget.com

Згідно з попередньою угодою, обидві компанії запустять спільний проект з розробки технології, яка дозволить прискорити впровадження електромобілів на водневих паливних елементах. Крім того, планується вивчення питання про використання синтетичного поновлюваного природного газу.

На початкових етапах проект буде орієнтований на інфраструктуру для приватних компаній, що займаються доставкою товарів. За результатами буде прийнято рішення про те, чи є сенс розширювати проект для роботи з приватними особами. На поточний момент opal вже побудувала 350 станцій відновлюваного природного газу.

«сьогоднішній день знаменує ще один важливий крок для реалізації заявлених планів nikola з розвитку енергетичної інфраструктури та забезпечення клієнтів послугами по заправці водневим паливом», — заявив пабло козінер (pablo koziner), президент компанії nikola з енергетики та комерційних операцій. Даний проект відкриває автовиробнику можливість пропонувати не тільки власну продукцію, але і пов’язаний з нею комплекс послуг з технічного обслуговування вантажного електротранспорту та постачання енергоресурсів.

Нагадаємо, не так давно nikola підписала аналогічну угоду з компанією bosch, яка планує поставляти автовиробнику водневі паливні модулі. У зв’язку з цим nikola збирається збільшити площу свого заводу і розширити штат.