Nintendo дійсно працювала над 4k switch, і розробники робили для неї ігри

16

Ця інформація надійшла від bloomberg, які першими повідомили про розробку nintendo switch pro з підтримкою 4k ще в березні. Як повідомляється, консоль планується випустити в цьому році, і вона повинна була бути оснащена чіпом nvidia з підтримкою роздільної здатності 4k при підключенні консолі до док-станції. Замість цього ми отримали nintendo switch oled, яка має ті ж нутрощі, що і оригінальна switch, але відображає ігри на більш якісному екрані.

Тепер bloomberg повідомляє, що nintendo дійсно працювала над 4k switch pro, але в підсумку вирішила вибрати інший напрямок через повсюдний дефіцит чіпів. Також повідомляється, що nintendo розіслала дев-кити 4k switch щонайменше 11 компаніям, від відомих видавців до інді-студій, включаючи одну, яка ніколи раніше не випускала гри.

За даними bloomberg, консоль nintendo з підтримкою 4k з’явиться не раніше кінця 2022 року, що цілком логічно, оскільки oled-дисплей switch вийде тільки в наступному місяці. Варто зазначити, що nintendo відповів bloomberg, назвавши його повідомлення “неточним”, але нічого конкретно не уточнивши

Розробники, які отримали дев-кити switch з підтримкою 4k, як повідомляється, все ще працюють над своїми іграми і планують випустити їх “у другій половині наступного року або пізніше”. Однак поки не відомо, коли nintendo випустить консоль switch з підтримкою 4k.