Nintendo попереджає про помилки в грі animal crossing: new horizons і радить, як їх уникнути

20

Навіть в nintendo іноді помиляються. Компанія nintendo сьогодні випустила прес-реліз, в якому повідомила, що в грі animalcrossing: new horizons виявлені проблеми з ігровим процесомпри спробі зробити ремонт будинку на острові. Nintendo представила спеціальну статтю, яка допоможе гравцям, які зіткнулися з помилкою в animal crossing: new horizons дляnintendo switch. Nintendo настійно рекомендує всім гравцям вanimal crossing: new horizons не відправляти запит на ремонтдома, якщо гейт в аеропорту відкритий , незалежно, граєте ліви в локальному бездротовому режимі або онлайн. Так що з ремонтом доведеться почекати, принаймні до усунення помилки.нагадаємо, що сьогодні відбувся вихід великого безкоштовного оновлення 2.0 (яке з якоїсь причини можна було завантажити ще вчора) і платного dlc animal crossing: new horizons — happyhome paradise.

Інформація про nintendo:

проблеми з ігровим процесом при спробі зробити будинок на острові

Ми обізнані про помилку в грі animal crossing: new horizons, яка призводить до проблем в ігровому процесі при описаній нижче дії.

Якщо ви завантажили dlc happy home paradise і отримали можливістьвиконувати ремонт будинків на своєму острові після розмови з томомнуком в бюро послуг, у вас можуть виникнути проблеми під час гри,якщо ви зробите запит на ремонт будинку, поки гейт в аеропортувідкритий.

Ця помилка не виникає в наступних випадках, і ви зможете продовжити гру:

  • якщо гейт в аеропорту відкритий, але ви не зверталися ктому нуку з приводу ремонту будинку.
  • якщо ви запитали тома нука про ремонт будинку, поки гейт ваеропорту був закритий.
    • примітка . Ремонт дач в dlc happy homeparadise не призводить до виникнення проблем.

Приносимо вибачення за доставлені незручності. Якщо ви зіткнулися з цією помилкою, будь ласка, виконайте наведені нижче кроки.

необхідні дії

Завершіть сеанс гри, закрийте і перезапустіть гру.

  • ця помилка не впливає на інших гравців, коториепосещалі ваш острів, або на дані збереження для гри, включаючи людей або жителів.

примітка . Всі зміни при ремонті будинку на островевступають в силу на наступний день. Якщо ви зробите новий запит,ремонт будинку відбудеться.

В локальному бездротовому режимі або при грі онлайн не надсилайте запит на ремонт будинку, якщо гейт в аеропорту відкритий.