Nintendo розповіла про плани на нову ігрову консоль після switch

17

Консольний бізнес, що передбачає створення нових ігрових систем і унікальних ігор для них, буде і далі залишатися основним полем діяльності nintendo . Про це президент компанії сюнтаро фурукава розповів на зустрічі з аналітиками та інвесторами за підсумками презентації звіту за другий квартал поточного фінансового року.

Коли конкретно очікувати появи нової платформи, nintendo не уточнила. В якості року її появи на слайді лише вказано 20xx .

Президент фурукава в черговий раз зазначив, що switch ще не відстрілялася і залишається дуже затребуваною серед аудиторії, а внутрішні студії та їх партнери готують для неї масу ексклюзивів різних жанрів.

Проте, коментуючи нову платформу, керівництво компанії підтвердило, що поточна система акаунтів nintendo, задіяна на switch і в мобільних іграх nintendo, буде використовуватися і на наступній системі. На даний момент 250 мільйонів людей у світі зареєстрували власні акаунти nintendo, і платформодержатель хоче, щоб ці люди могли застосовувати їх і далі. Більше 32 мільйонів користувачів платять за підписку nintendo switch online на switch.

Nintendo також збирається вдосконалювати свої послуги та пропонувати нові послуги, відкриваючи додаткові джерела доходу та розширюючи аудиторію бренду nintendo. Говорячи про останній пункт, компанія привела в приклад будівництво парків розваг і створення анімаційних фільмів. За часів nintendo ds і wii вона не працювала в даних напрямках, і це основна відмінність старих поколінь від поточного і наступних.