Nissan показала чотири автомобілі майбутнього [фото]

57

Nissan ambition 2030 — нова стратегія автомобільної компанії, що розкриває основні плани. До 2030 року випустять 23 електрифікованих автомобіля, з яких 15 будуть повністю електричними. Також компанія показала своє бачення транспортних засобів майбутнього.

Nissan заявляє, що орієнтується на екологічні та соціальні потреби клієнтів, тому збирається стати більш чистою і безпечною компанією, що підтримує інклюзивний світ. Керівництво концерну розраховує вийти на нульовий вуглецевий баланс до 2050 року, поступово впроваджуючи технології, які призводять до скорочення викидів вуглекислого газу.

Nissan chill-out-електричний кросовер наступного покоління на базі платформи cmf-ev з двомоторним повним приводом e-4orce.

Nissan surf-out-повнопривідний електричний пікап з багажником, що закривається. Наявність традиційних розеток дозволяє підключати до нього різні побутові прилади під час виїзду на природу.

Nissan max-out-електричний повнопривідний кабріолет, розрахований на двох осіб. Пасажирське сидіння може зрушуватися назад, даючи більше простору для відпочинку.

Nissan hang-out-компактний кросовер з просторим салоном, всередині якого можна влаштувати справжній кінотеатр, а чотири сидіння можна розгорнути один до одного для спілкування під час поїздки або відпочинку.

Для здійснення своїх планів nissan має намір найняти більше 3000 нових співробітників.