Нові подробиці про прогрес, бойовий пропуск, щоденні та щотижневі завдання в halo infinite

28

Розробники з 343 industries в своєму новому повідомленні в блозі inside infinite розповіли про нові варіанти прогресії і подробиці про бойовий пропуск в майбутньому шутері halo infinite. Також вони постаралися пояснити, як будуть працювати щоденні і щотижневі завдання.

Щодо нових варіантів прогресії, розробники повідомили, що чують побажання ігрового співтовариства включити в бойовий пропуск матчі xp і окремо додати систему, аналогічну sr152 в halo 5: guardians. І зараз вони активно вивчають варіанти розширення багатокористувацької прогресії, яку можна буде здійснити в майбутніх сезонах після релізу шутера.

Що стосується бойового пропуску: гравцям для розблокування кожного рівня знадобиться однакова кількість досвіду. Також не варто турбуватися про час дії бойових перепусток, так як вони ніколи не завершаться, але є шанс не застати обмежені за часом івенти, які будуть окремими від пропуску. Як повідомляють розробники такі івенти будуть доступні від однієї до декількох тижнів, пропонуючи гравцям достатньо часу для отримання нагород.

Тепер перейдемо до щотижневих завдань. Щотижня гравцеві буде видаватися 20 завдань з пулу “декількох сотень”. Вони можуть бути як простими, так і складними. Природно, чим важче буде завдання і чим більше для її виконання потрібно часу, тим щедріше буде нагорода у вигляді досвіду. Гравці зможуть мати тільки одночасно 3 активних завдання (власники бойового пропуску – 4).

Щоденні завдання також будуть як легкими, так і складними, і для їх виконання гравцям буде потрібно в середньому 16-18 годин. Вони оновлюються щодня і є основним додатковим джерелом досвіду для просування бойового пропуску.

Поговоримо і про xp бустах, які користувачі зможуть придбати за реальні гроші або розблокувати в бойовому пропуску. Вони будуть подвоювати досвід, отриманий за виконання щоденних і щотижневих завдань, а час дії імовірно складе всього 30 хвилин (розробники ще до кінця не вирішили про тривалість).

Нагадаємо, що вже незабаром стартує наступне “багатокористувацьке технічне превью”, де буде тестуватися pvp і режим великою командою битви 12v12.