Новий додаток фотографії з windows 11 вже можна завантажити

68

Деякі користувачі windows 11 вже почали отримувати оновлення для програми «фотографії». Про це вони повідомляють на reddit. Минулого тижня директор з продуктів windows в microsoft панос панай розповів про новий додаток “фотографії”, яке має з’явитися в інсайдерській версії windows 11. Оновлена версія включає кілька нових функцій, дизайн в стилі останньої версії операційної системи, а також зміни в інтерфейсі програми.

В цілому додаток за своїми функціональними можливостями дуже схоже на версію, яка є в windows 10. При запуску користувачі відразу ж бачать найостанніші зображення і кілька ярликів для обраних колекцій. У меню на верхній панелі знаходяться ті ж розділи, що і раніше, але загальний дизайн програми трохи змінений.

Найбільш значущі зміни помітні при відкритті зображення. У режимі перегляду в нижній частині відображається карусель, яку можна використовувати для вибору відразу декількох зображень. Це дозволяє одночасно відкривати їх в окремих вікнах, додавати в обране або видаляти. При перегляді одного зображення вгорі з’являється плаваюча панель інструментів для різних дій: редагування, малювання, видалення або відображення детальної інформації. Деякі опції, які раніше були розкидані по різних місцях, тепер знаходяться в меню за трьома точками.

Ще одна важлива особливість полягає в тому, що можливості програми можна розширити за допомогою розширень. Поки неясно, як це буде виглядати і що це будуть за розширення, але звучить багатообіцяюче.

На цій сторінці.