Новий драйвер nvidia додав підтримку dlss ще в 28 ігор – тепер їх більше сотні

23

Компанія nvidia випустила новий драйвер для відеокарт geforce , що додав dlss (deep learning super sampling) ще в 28 ігор.

Йдеться переважно про інді-проекти. Більшість з них отримали підтримку технології завдяки плагіну dlss для unreal engine 4 , який спрощує інтеграцію “розумного” апскейлінга при розробці ігор на движку epic games. Всього ж з урахуванням нового поповнення на даний момент бібліотека тайтлів з dlss перевалила за сотню.

Компанія також нагадала, що підтримку dlss на старті отримають шутер industria і alan wake: remastered . Виробник опублікував графік тестування, згідно з яким використання технології дає в оновленій alan wake приріст продуктивності до двох разів, забезпечуючи частоту кадрів більше 60 кадрів в секунду при максимальних налаштуваннях в 4k.

До того ж новий відеодрайвер містить у складі нову технологію згладжування dlaa, яку вже можна випробувати в the elder scrolls online на тестових серверах, а також додає оптимізацію для ряду нових і майбутніх ігор, включаючи alan wake: remastered, deathloop, diablo ii: resurrected, far cry 6, hot wheels unleashed, industria, new world і world war z: aftermath.