Новини про final fantasy 16 з’являться найближчим часом

23

З тих пір, як ми останній раз чули про final fantasy 16 , і трейлер, що показує гру, насправді був єдиним реальним виглядом, який ми мали. З кожною подією sony, яка спливала з тих пір, фанати очікували почути про нього, але не отримували ніяких новин, лише запевнення що розробка йде добре.

Схоже, це очікування добігає кінця. Користувач resetera помітив що playstation нещодавно оновила сторінку final fantasy 16 на своєму офіційному сайті.

«sony працює над сторінкою гри для ff16. Вона зараз не працює, але цікаво, що тільки зараз вони працюють над оновленням сторінки».

Зображення поруч з постом показують сторінку гри для final fantasy 16, а таймер поруч з нею показує, що сторінка недавно була оновлена. Оновлення ще не набуло чинності, а сама сторінка, здається, дещо зламана, що підтверджує, що над нею нещодавно працювали.

Поряд з оновленням веб-сайту, sony також оголосила про новий state of play, який відбудеться наступного тижня, який фокусується на «сторонніх іграх». Оскільки вона також вийде на пк разом з ps5, наступна гра final fantasy технічно є сторонньою грою, що робить її найбільш очевидним кандидатом на виступ під час презентації. Final fantasy 16 завжди була найбільш вірогідною грою, але тепер, коли сторінка гри оновлена і чекає, щоб її продемонстрували, досить ясно, що ми скоро отримаємо новини про гру.

, хоча він також пропустив показ на tgs. Square enix була досить відвертою про стан розробки гри і пообіцяла, що вона буде продемонстрована, коли буде готова. Це починає виглядати так, ніби це може бути на наступному тижні. Схоже, це може бути на наступному тижні.