Обєкт не підтримує властивість або метод Browseforfolder – способи виправлення помилки

411

При роботі з комп’ютером нерідко виникають різного роду помилки, і якщо частина з них є зрозумілою, то деякі, такі як повідомлення, про те, що об’єкт не підтримує властивість чи метод Browseforfolder, можуть вести користувача в ступор.

Найчастіше з таким стикаються користувачі банку ВТБ-24, які намагаються скористатися його послугами онлайн через браузер, перебуваючи вдома або в подорожі.

Вона може виникнути внаслідок того, що скрипт стикається з несумісністю або виявляється неспівставним з якою-небудь програмою на Вашому ПК.

Причин може бути безліч, але як зрозуміти, що саме зробити в такому випадку і як зробити так, щоб вона вже напевно більше ніколи не повернулася, ми детально розповімо нижче.

Зміст:

Із-за чого виникає

З’являється помилка найчастіше при переході від директорії до директорії в роботі з ВТБ-24.

При цьому процесі задіяні певні скрипти і якщо вона виникає, значить щось заважає їх правильного виконання. Причини подібного результату можуть бути наступними:

 • Застаріла версія браузера, яким Ви користуєтеся для того, щоб проводити операції на сайті ВТБ-24;
 • Вхід у систему (Windows) зроблений не від імені адміністратора;
 • Framework або застарів, або працює неправильно;
 • Неправильні налаштування в браузері;
 • Невірно встановлений ActiveX або його взагалі немає;
 • Невірне функціонування Java-скриптів.
Обєкт не підтримує властивість або метод Browseforfolder – способи виправлення помилки

Рис. 1 – Повідомлення про помилку

Багато хто вважає, що вона виникає з-за самого сервісу ВТБ-24 і скаржаться з-за цього на їх сервера. Однак це далеко не так.

Як показує перелік варіантів виникнення Browseforfolder, суть проблеми криється з боку клієнта, в його браузері або ж системі.

Одним з найбільш простих рішень можна було б назвати просту заміну браузера на більш досконалий і актуальний, як Google Chrome або Mozilla Firefox. Але ВТБ-24 в повному обсязі функціонує лише зі стандартним Internet Explorer, тому проблеми з застарілими версіями неминучі.
Обєкт не підтримує властивість або метод Browseforfolder – способи виправлення помилки

Рис. 2 — Internet Explorer

Було б набагато простіше, якщо всі елементи системи були б сумісні з іншими браузерами, але поки що на це розраховувати не доводиться.

Тому перейдемо до почергового розбору кожної з можливих причин виникнення.

Читайте також:

Топ браузерів 2017 року: кращі програми для роботи в інтернеті

Найкращі програми для ПК: ТОП-10 маст-хев додатків

Краща утиліта для видалення вірусів на думку користувачів

Не відображаються картинки у браузері. Причини і способи розв’язання проблеми

Робота з браузером

Насамперед слід переконатися в тому, що вона не в браузері, адже всі інші маніпуляції при застарілій версії ні до чого не приведуть.

Здебільшого використовується так званий «рідний, вбудований в систему Windows браузер Internet Explorer, що постійно переживає зміни від своїх творців.

Якщо ні один інший оглядач не підходить для роботи, або ж користувач не хоче відмовлятися від IE, то тоді варто спробувати оновити її до більш нової версії.

Для цього необхідно відвідати офіційний сайт Microsoft, де у відповідному розділі можна знайти і завантажити самий останній продукт IE.

Зверніть увагу! Скачувати слід з оглядкою на розрядність операційної системи. Буває 32 або 64-розрядні ОС і для кожної з них йде своя версія браузера. Щоб дізнатися, яка у Вас встановлена, необхідно натиснути комбінацію клавіш Win+Pause і знайти потрібну інформацію в розділі «Тип системи».
Обєкт не підтримує властивість або метод Browseforfolder – способи виправлення помилки

Рис. 3 – Основні відомості про ПК

Після успішного оновлення браузера, можна спробувати знову увійти в систему ВТБ-24, але браузер при цьому найкраще запускати від імені адміністратора.

Для цього зайдіть в меню «Пуск» знайдіть ярлик IE або скористайтеся пошуком, натисніть на ньому правою кнопкою миші, в контекстному меню відшукайте «Запуск від імені адміністратора» і клацніть по пункту лівою кнопкою миші.

Обєкт не підтримує властивість або метод Browseforfolder – способи виправлення помилки

Рис. 4 – Запуск від адміністратора

У багатьох користувачів скрипт видає тільки тому, що права є обмеженими.

Повний доступ до всього має лише адміністратор і якщо обліковий запис не дозволяє відкривати файли від цього імені, то її доведеться перенастроювати.

Робота з Framework

У випадки, якщо все-таки причина виникнення полягає не в браузері, то слід перевірити .NET Framework.

Для підтримки всіх послуг і стабільного доступу до різних ресурсів, обов’язково повинен бути встановлений фреймворк не нижче версії 3.5.

Однак встановлювати краще відразу реліз 4.5 або вище, щоб напевно уникнути різних конфліктів.

Обєкт не підтримує властивість або метод Browseforfolder – способи виправлення помилки

Рис. 5 – Скачування фреймворка з офіційного сайту

Не на всіх ПК спочатку варто оновлення .NET Framework, а також є користувачі, відключають цю функцію для всіх додатків, щоб уникнути заповнення пам’яті.

В цьому випадку єдиним варіантом буде завантажити фреймворк з офіційного сайту, встановити, перезавантажити ПК і знову перевірити, чи є помилка.

Налаштування Internet Explorer

Якщо зазначені вище дії не призвели до бажаного результату, то можна спробувати змінити трохи IE, для цього потрібно:

 • скориставшись панеллю керування перейти до властивостей браузера;
 • знайти вкладку, що відповідає за безпеку;
 • в розділі «Надійні вузли» внести необхідний вузол;
 • зберегти всі вчинені зміни.
Обєкт не підтримує властивість або метод Browseforfolder – способи виправлення помилки

Рис. 6 – Робота з інтернет опціями

Використання компонента ActiveX

Браузер наполегливо продовжує видавати помилку? У такому разі повернемося до налаштувань і у вкладці «Безпека» знизимо її рівень, за допомогою повзунка пересунувши його в самий низ.

Обєкт не підтримує властивість або метод Browseforfolder – способи виправлення помилки

Рис. 7 – Зниження рівня безпеки

Трохи нижче в тому ж вікні можна відшукати кнопку «Другой…», тиснемо на неї, і відкривається нове вікно.

У ньому перераховано величезний список параметрів, серед яких користувачеві необхідно знайти все що стосуються компонента ActiveX і відзначити галочкою пункт Prompt у всіх з них.

Обєкт не підтримує властивість або метод Browseforfolder – способи виправлення помилки

Рис. 8 – Установка параметрів ActiveX

Такий глобальний підхід допомагає в більшості випадків, і помилка зникає, але може бути, причина криється зовсім в іншому.

Наприклад, нещодавно в скачаному додатку або доповнення для браузера, яке заважає йому правильно запускатися. Для цього найпростіше скинути всі налаштування браузера.

Також можна завантажити Java-платформу і разархивировав провести її інсталяцію. Вона самостійно інтегрується в систему і налагодить можливу несправність в скрипті.

Важливо! При першому вході в ВТБ-24 виникне спливаюче вікно з радою встановити модуль криптографічного захисту. Обов’язково погоджуйтеся, адже якщо Ви відмовитеся, це в подальшому може призвести до різних проблем з входом на сайт.

Виключення непотрібних скриптів

Заключний спосіб все виправити полягає в тому, щоб довантажити непрацюючі скрипти, або просто видалити їх з ОС.

Динамічні бібліотеки, що знаходяться в системі, теж можуть бути головною причиною відмови у доступі до послуг сайту. Деякі з них можуть бути неробочими і від таких бібліотек необхідно позбавлятися.

Для початку їх треба відшукати серед інших. В цьому нам допоможе командний рядок, в яку ми набираємо sfc/scannow.

Система видає нам перелік необхідних бібліотек, які можна вручну проінсталювати повторно, щоб вони знову працювали.

Обєкт не підтримує властивість або метод Browseforfolder – способи виправлення помилки

Рис. 9 – Командний рядок

Але навіть такий підхід нічого не гарантує і тоді треба приступати до видалення. В каталозі System32 знаходяться наступні файли:

 • MessagePRO Class;
 • mespro.sig;
 • dll;
 • dll.

Їх необхідно видалити, але тільки їх і більше ніякі інші, адже неправильні дії з файлами в каталозі System32 можуть призвести до порушення роботи системи.

Важливо! До цього способу слід вдаватися лише тоді, коли всі інші точно не допомагають, так як навіть фахівці в сфері обслуговування ПК вважають це занадто крайніми заходами і часто не йдуть на них.

Після видалення зазначених вище файлів, комп’ютер необхідно обов’язково перезавантажити і тільки після спробувати ще раз увійти в сервіс.

Читайте також:

Помилка DNSerror: розповідаємо про способи усунення проблеми: ефективні рішення

Телетайп – що це таке: де використовується і як з’явилася ця технологія

Чим зайнятися за комп’ютером, якщо тобі нудно: 22 відмінних способи відволіктися

Що таке Фейк: як розпізнати фальшивку в різних сферах [Інтернет, ЗМІ, товари та інше]

Підсумок

Ця помилка може виникати не тільки при роботі з ВТБ-24, але і іншими сайтами або платформами, проте найчастіше все-таки банківська система видає тощо.

Майже напевно один з вищезазначених способів допоможе Вам вирішити всі нюанси і знову перейти до нормальної роботи з сервісом.

Але у разі невдачі не слід впадати у відчай, існує служба підтримки, звернувшись до якої Ви завжди можете роз’яснити ситуацію і попросити допомоги. Компетентний консультант завжди допоможе Вам, адже це в інтересах банку, щоб кожен з користувачів мав повний доступ до всіх функцій їх системи.