Oceanaudio

53

Oceanaudio — нескладний повнофункціональний аудіоредактор. Підійде широкій аудиторії без зайвих труднощів відредагувати або просто проаналізувати аудіофайл, не витрачаючи маси часу на вивчення особливостей програми. Не дивлячись на простоту, містить набір додаткових функцій, які стануть в нагоді просунутим користувачам.

Форма хвилі — осцилограма) – основний робочий інструмент oceanaudio. Користувачеві доступно редагування треку, шляхом додавання, видалення і зміни певних частин доріжки (маса функцій, типу підвищення або зниження певних характеристик). Розробники, та й користувачі, хвалять програму за високу швидкість обробки аудіофайлів, а також відзначають відсутність обмеження по довжині і кількості доріжок. В аудіоредакторі є маса додаткових зручностей, типу попереднього перегляду ефектів або мультивибір для вибору декількох частин файлу з одночасним застосуванням ефекту до всіх відрізків.

інтерфейс oceanaudioефектиспектрограма

Важливо відзначити, що в oceanaudio є не тільки осцилограма, але і спектрограма, перемикання на яку здійснюється в реальному часі, не перезавантажуючи редагований контент. Ще більш важливо згадати підтримку vst-плагінів, що дає доступ до безлічі ефектів (на додаток до ефектів, створеним для oceanaudio).

Oceanaudio-це безкоштовний інструмент. Є версія, як для windows, так і для gnu/linux. Програма не стоїть на місці, а постійно розвивається, регулярно включаються поліпшеннями.