Огляд хостинг для інтернет-магазину

12-6-2018

Обзор  хостинг для интернет-магазина
Порада: зараз в Україні з’являється все більше хостинг компаній, які завдяки оренду серверів в Китаї, істотно знижують ціну на хостинг. Добре це чи погано? Експерти не можуть знайти відповідь до сих пір. На наш погляд – це суттєвий ризик, як і покупка будь-якого товару “made in China”, тому такі компанії ми виключаємо з нашого рейтингу хостинг-провайдерів України.
Також хочемо вам порекомендувати хостинг для интернет-магазина
Плюси: з плюсів варто відзначити чудову якість хостингу, доступні тарифні плани, зручну панель управління хостингом (дійсно зручну панель адміністрування), багато різних автоматизованих сервісів по установці систем управління сайтами (CMS). З мінусів мабуть тільки один, відповіді тех. підтримки часом можна очікувати від 15 хвилин.
ХостПро – це хостинг, який володіє потужними серверами і відрізняється різноманітністю предоставлямых сервісів, а також одним з перших впроваджує нові технології. Однією з них є кластерний хостинг, що дозволяє досягти 100% працездатності і аптайма для ваших сайтів. Хостинг надає потужну панель управління cPanel. Для безпеки користувачів хостер справляє подвійне резервне копіювання всіх даних кожну ніч. Тому в разі втрати інформації ви завжди зможете отримати резервну копію.
ТанХост – хостинг, який заслуговує поваги. Компанія веде свою діяльність з 2002 року і активно розвивається. ТанХост володіє чудовою службою підтримки користувача (ні в одного іншого хостинг-провайдера такої підтримки немає, повірте). Якщо у Вас раптом трапилася проблема або Ви щось не розумієте, напишіть лист і отримаєте професійну допомогу і підтримку.
ФриХост – хостинг, тарифи якого по праву можна назвати «головний біль 1», «головний біль 2» і. т. д. Гірше хостингу відверто кажучи, потрібно ще спробувати знайти. Незважаючи на свої популярність, ні в якому разі не розміщуйте там свої сайти. Побережіть свої нерви і гроші. Проблем у хостингу дуже багато, починаючи від зникнення сайтів в часі закінчуючи плутаниною в адміністративній панелі.