Огляд стріму розробників genshin impact 2.4: івенти, примогеми, зустрічі, безкоштовний персонаж і завдання архонтів

52

Після проведення фінального стріму розробників в 2021 році стали відомі події і завдання легенд genshin impact 2.4, які стануть доступні в січневому оновленні гри.

геншин імпакт 2.4 – назва, під яким вийде перше оновлення 2022 року. Розробники провели передноворічний стрім з анонсом подій, квестів і акцій, які належить побачити гравцям в наступному патчі.

Нові зустрічі і завдання архонтів з шень хе

Новий п’ятизірковий персонаж з’явиться в грі з сюжетною лінією. Що саме готує мандрівникові зустріч з ученицею хранителя хмар? докладне проходження завдання архонтів з шень хе в genshin impact буде опубліковано на сайті відразу після його додавання в ігровий процес. Очевидно, саме цей герой приведе нас до енканомії.

Другого нового персонажа юнь цзінь не обділять увагою. Для неї і нін гуан в грі з’являться завдання легенд: зустрічі, докладні проходження яких також з’являться в проходженнях для геншин імпакт.

Пам’ятайте, що крім нових завдань і подій протягом наступного патча можна буде забратьпрімогеми за техобслуговування серверів від mihoyo в кількості 600 штук.

Свято морських ліхтарів в genshin impact

Глобальна подія всього оновлення – традиційний фестиваль, який і буде пов’язаний з назвою фарби швидкоплинності. Він поділений на кілька міні-івентів:

 • створення феєрверків (flameplum starflowers). замість небесних ліхтариків в гру додадуть повноцінну кастомізацію феєрверків. Вибирайте оптимальний колір і розміри, щоб проводити справжнє свято в світі тейват.

 • дивовижні тіні (wondrous shadows). щоб відтворити задуману розробниками фігуру доведеться зіграти з химерними тінями.

 • велике зібрання (the great gathering). бойова подія з випробуваннями на воді і суші. Знадобиться використовувати хвилехід і навколишні предмети, а також руйнувати табори противника найсильнішими загонами.

 • океанічний захисник (oceanic defender). належить битися з водяним драконом, який, судячи з тизеру оновлень, захоче перешкодити відновленню нефритового палацу.

За це все можна отримати:

 • безкоштовно 4️ ️ персонажа лі юе;

 • нові скіни на нін гуан (безкоштовно) і ке цин (за кристали створення);
 • камені витоку;
 • корону прозріння (мудрості);
 • матеріали для прокачування талантів, героїв і зброї;
 • мору;
 • рецепти і схеми для крафта.

Окремо варто відзначити 10 безкоштовних молитов за вхід в гру, які будуть видані протягом події всім мандрівникам.

Хованки – реран івенту з бунтівниками і мисливцями

З першою появою цієї події в грі можна ознайомитися, вивчивши гайд для івент слідами вітру в genshin impact.

Івент з фотографіями танукі

Незвичайна подія з танукі, один з яких стане супутником мандрівника в різних регіонах тейвата. Належить робити фотографії в зазначених місцях, щоб отримати за це нагороди.

Алхімічний івент зі створенням зілля

Приготуйте особливі зілля, щоб отримати цінні нагороди, корисні для розвитку персонажів і спорядження.

Ще більше новин по genshin impact можна знайти на сайті. Пишіть в коментарях, що думаєте про прийдешнє оновлення, події, нагороди та інший контент від mihoyo.

Читайте далі: