огляд відеокамери Blackmagic

10-18-2018

обзор видеокамеры Blackmagic
Що першим приходить в голову, коли мова йде про камеру? Якщо не величезна неповоротка конструкція з двома бобінами, то як мінімум дороге громіздке пристрій, призначений для обраних. Так було до тих пір, поки в 2012 році австралійський виробник Blackmagic Design Pty. Ltd. не представив на ринок абсолютно новий, ні на що не схожий продукт Blackmagic Cinema Camera. Як заявив в одному зі своїх інтерв’ю засновник компанії Грант Петті: “Проголошеної місією стало зробити інструменти для творчості доступними кожному, так як обладнання конкурентів має дуже високу ціну, при тому, що компоненти для них незрівнянно дешеві.” Їм вдалося зробити невелику і порівняно недорогу, але при цьому Кінокамеру. При всіх інших перевагах особливо підкуповував факт наявності у неї настільки популярного байонета EF. Тепер для отримання чудового “кіношного” якості зображення стало абсолютно не потрібно витрачатися на дорогі і рідкісні кинообъективы. Багато кліпмейкери і початківці кінематографісти, до це вимушені знімати на DSLR-камери у зв’язку з дорожнечею кінознімального обладнання, тепер могли зняти зі своїх марков об’єктиви і поставити їх на справжню кінокамеру. Перед ними відкривався весь парк оптики Canon EF, а також сторонніх виробників об’єктивів з байонетом EF. До того ж функція запису RAW-файлів відкрила практично безмежні можливості для постпродакшену. Тепер кіновиробництво нехай і не стало справою для всіх, проте, перестав бути долею обраних.
Також хочемо вам порекомендувати відеокамеру Blackmagic Камеры Blackmagic
Наступним кроком компанії став випуск Blackmagic Micro Cinema Camera, компактної цифрової камери з байонетом Мікро 4:3 (MFT), що дозволило використовувати більшість об’єктивів Olympus і Panasonic. Але і цього австралійцям здалася мало. У 2013 році на виставці NAB Show була анонсована дуже компактна Blackmagic Pocket Cinema Camera, про яку і піде мова в даному огляді.
Ця крихітка, оснащена байонетом Мікро 4:3 (MFT), при вазі 355 грам має матрицю Super 16 розміром 12,48 мм x 7,02 мм і динамічний діапазон в 13 сходинок, що дозволяє записувати відео з роздільною здатністю ProRes або RAW зі стисненням без візуальних втрат.Звучить непогано, та й, погодитися, дуже ефектно дістати з кишені пальто кінокамеру. Давайте докладніше розглянемо, що являє із себе ця маленька.