Опубліковані нові трейлери гри marvel’s guardians of the galaxy

85

Видавець square enix і студія eidos montreal опублікували релізнийтрейлер гри marvel’s guardians of the galaxy.

Раніше було опубліковано відео, яке переносить на базу«забуття», де космо ганяється за своїм хвостом, ловить м’ячик,загрозливо гарчить на ракету…хороший хлопчик космо колись був радянським космонавтом, а тепер працює головою служби безпеки “забуття” і піклується про безліч своїх космічних цуценят. Він наділений псіонічними і телепатичними здібностями, коториепозволяют йому спілкуватися з людьми, єнотами, деревами… Космо-безцінний союзник в їх подорожі в найдальші і темні куточки космосу.

Відеокліп на пісню zero to hero-другий сингл групи star-lord ізігри marvel’s guardians of the galaxy, який копіює дух і стильвосьмдесятих. Обидва сингли включені в оригінальний саундтрек ігриmarvel’s guardians of the galaxy.

Студія eidos montreal також пропонує до перегляду вінтажний запис живого виступу групи star-lord в vhs-якості. Сингли zero tohero і space riders (with no names) групи star-lord включені воригінальний саундтрек гри marvel’s guardians of the galaxy нарядус тридцятьма ліцензованими композиціями таких легендарних виконавців, як mötley crüe, бонні тайлер, біллі айдол, петбенатар, def leppard, blondie і багато інших. Всі пісні ізсаундтрека прозвучать в ході гри. Тим, хто планує проводити прямі трансляції, буде надана функція заміни ліцензованих композицій на безпечну з точки зору авторських прав альтернативу.

Написаний спеціально для marvel’s guardians of the galaxy альбомгруппи star-lord буде випущений 26 жовтня, в день прем’єри гри.сингл zero to hero вже доступний на всіх цифровихмузичних платформах.

Великий об’єднувач рейкер приводить зоряного лорда, дракса, гамору, ракету і грута до церкви вселенської істини. Там стражистановятся свідками загадкового ритуалу, присвяченого матріарху.великий об’єднувач рейкер стверджує, що матріарх желаетподеліться з ними істиною, яка здатна покласти край смутками стражданням. Втім,як це зазвичай і відбувається з правоохоронцями, ситуація приймає несподіваний оборот, і ось уже половина галактикінастроена проти наших героїв. Іншими словами, стражам знову доведеться продемонструвати, на що вони готові заради спасеніягалактікі.

Marvel’s guardians of the galaxy вийде 26 жовтня 2021 року наplaystation 5, xbox series, playstation 4, xbox one, nintendoswitch (хмарна версія) і pc (steam, epic games store).