Опубліковано новий трейлер тактичної rpg triangle strategy

106

Видавець square enix і студія artdink опублікували новий трейлер rpg triangle strategy.

три нації борються за обмежені запаси солі і залізної руди робіть вибір і утвердитеся в своїх переконаннях в triangle strategy, тактичній рольовій грі від square enix для nintendo switch. Кудазаведе вас ваше почуття справедливості в цій хроніці бурхливої війни з приголомшливою графікою hd-2d?..

У ролі сереноа, спадкоємця дому вольфорта, командуйте загономвоїнів. Ви опинитеся втягнуті в павутину інтриг і змов, а відваших рішень буде залежати доля королівства. Ключові рішення поділяються на три переконання: мораль, свободу і користь. Саме вони формують життєві погляди сереноа і вплинуть на розвиток сюжету.при прийнятті воістину доленосних рішень безліч персонажейголосуют на терезах переконань. У такі моменти залучені вамисоюзники і прийняті вами рішення можуть визначити долю цілихнацій і всього континенту.

ведіть стратегічні бої на багаторівневих локаціях вибір кращої позиції може схилити хід бою на вашу користь.розміщуйте загони на височини, щоб отримати тактическоепреимущество і збільшити дальність атак. Ви також можете оточувати ворогів з двох сторін і наносити їм з тилу серйозної шкоди. Крім того, комбінації атак можуть внести істотний внесок у перемогу.наприклад, розплавте лід вогнем,а потім вдарте в це місце. Тепер залишається лише підштовхнути туди ворога, щоб у нього з очей посипалися!

Triangle strategy вийде на nintendo switch 4 березня 2022 року.також в eshop доступна демоверсія гри.