Оригінальну titanfall зняли з продажу, а скоро приберуть і з підписних сервісів

48

Американська студія respawn entertainment, що належить electronic arts, повідомила про швидке припинення поширення свого мультиплеєрного науково-фантастичного шутера titanfall.

Джерело зображення: steam

Як стало відомо, з сьогоднішнього дня, 1 грудня, оригінальну titanfall знімуть з продажу. Гру вже не можна купити ні в steam, ні в origin (замість сторінки проекту видає помилку), ні на консолях xbox.

Respawn entertainment також попередила, що 1 березня 2022 року titanfall пропаде з підписних сервісів на кшталт ea play. А ось сервери шутера розробники відключати не мають наміру-принаймні, поки.

A note about titanfall. Pic.twitter.com/ew232hkuio

— respawn (@respawn) december 1, 2021

” будьте впевнені, titanfall закладена в нашу днк, і ця неймовірна всесвіт продовжить жити. У titanfall 2, apex legends і в майбутньому. Дана франшиза-покажчик на калібр ігор, які ми продовжимо робити в respawn», — запевнили розробники.

Titanfall дебютувала в березні 2014 року на pc і xbox one, а через місяць дісталася до xbox 360. З 2019-го гра страждала від мережевих атак, позбавити від яких своє дітище respawn так остаточно і не змогла.