Особливості та наслідки жіночого алкоголізму

13

Питуща жінка для її сім’ї є справжнім лихом. Проблема посилюється ще й чутками про неможливість лікування від жіночої алкогольної залежності. Ці чутки невірні, проте вони грунтуються на особливостях організму дами. Лікування алкоголізму в санкт-петербурзі може позбавити від згубної звички назавжди.

особливості жіночої залежності від алкоголю

Аномальне потяг до етанолу багато жінок ретельно приховують і вважають за краще випивати на самоті. В результаті члени сім’ї не помічають перші симптоми хвороби, що унеможливлює почати лікування на початковій стадії алкоголізму. Тому за наркологічною допомогою звертаються найчастіше в тому випадку, коли наражається на серйозну небезпеку особистість і життя хворої.

Особливості жіночої фізіології також погіршують ситуацію і обумовлюють вибір методики лікування. Жіночий організм відрізняється від чоловічого:

1. Більш повільними обмінними процесами. Це збільшує час розпаду етилового спирту і час присутність отруйних компонентів розпаду в крові.2. Більш активним всмоктуванням алкоголю в кров і більш повільним його виведенням. В результаті інтоксикація жіночого організму набагато сильніше, ніж у чоловіків.3. Високим рівнем чутливості до алкоголю через більш низький вміст води і меншої ваги. В результаті жінка п’яніє досить швидко.4. Нейрони клітин жіночого мозку менш захищені. Тому етиловий спирт активно всмоктується в них і швидше надає згубний вплив.

наслідки жіночого алкоголізму

Регулярне зловживання спиртними напоями спотворює зовнішність дами. Її обличчя стає одутлим, на шкірі з’являється купероз (червоні дрібні судини) і мішки під очима.

Печінка також руйнується набагато швидше, ніж у чоловіка-алкоголіка. В результаті виникає цироз і печінкова недостатність. Через це дама страждає від інтоксикації, кровоточивості внутрішніх тканин, низького імунітету, тремору рук і голови.

У питущої дами спостерігається зниження інтелектуальних здібностей і пам’яті. Вона відрізняється аморальною поведінкою і деградацією особистості.