Пам’ять сэйрая в genshin impact: фотографії для ода тару [проходження]

173

Докладний гайд по створенню фотографій для ода тару на острові сэйрай в genshin impact. Розташування всіх точок на карті і рекомендації по завершенню даного завдання світу.

Разом з додаванням в геншин імпакт 2.1 нових островів інадзуми оновлення принесло в гру всілякі сайд-квести. Одне з таких завдань світу» пам’ять сейрая ” проходиться на однойменному острові. Нпс з сейрая попросить сфотографувати певні локації.

Далі представлено докладний проходження для «пам’ять сейрая» з усіма нюансами отримання і виконання даного завдання світу.

Як почати пам’ять сейрая в genshin impact

Переконайтеся, що ви вже пройшли сюжетний квест«незмінний бог і вічна утопія», а також завдання «стародавній скарб сейрая». Якщо вони у вас досі не пройдені, ви не зможете почати проходити квест «пам’ять сейрая».

Насамперед потрібно йти в місце, вказане на карті. Там можна знайти невеликий вівтар. Підійдіть до нього, щоб висвітилася кнопка «копати». Так гравець відшукає перший малюнок і почне виконання квесту.

Цілі

  • розпитайте шукачів пригод.
  • відправляйтеся на сейрай і зробіть фотографії.
  • поверніться до ода таро.

Проходження пам’ять сейрая в genshin impact

Після знаходження зображення острова сейрай паймон скаже, що потрібно розпитати про нього у місцевих шукачів пригод. Відправляйтеся по мітках на карті, щоб поговорити з зазначеними нпс. Якийсь ода тару попросить знайти 4 локації за малюнками на острові сейрай і зробити в цих місцях фото. Повертайтеся на острів сейрай і робіть фотографії в зазначених місцях(див. Карту).

Як зробити фотографію

Після прибуття на правильну локацію, станьте і дивіться приблизно в тому напрямку, де знаходяться об’єкти з малюнків, доданих в інвентар.

Дивлячись в потрібному напрямку, відкрийте системну камеру через меню паймон. Якщо все зроблено правильно, то в об’єктиві з’явиться повідомлення, що вибрано правильне положення.

Якщо ви не можете знайти те саме місце, ще раз подивіться на малюнок і звіртеся з тим, що бачите в даний момент на місцевості. При потребі перемістіться правіше або лівіше. Зберігати зроблене фото необов’язково.

Зробіть всі 4 фотографії і повертайтеся до оди. Після розмови ви отримаєте від нього нагороду.

Разом з видачею нагород буде нараховано досягнення»по той бік ностальгії”.

Нагорода

Крім секретної ачівкі гравцеві покладається і більш істотну винагороду. За проходження квесту мандрівник отримає:

  • 30 прімогемов;
  • 15 000 мори;
  • 2 досвіду героя.

Слідкуйте за іншими проходженнями по геншин імпакт, щоб без праці пройти зустрічаються в інадзумі та інших регіонах тейвата квести. Пишіть в коментарях, якщо у вас виникли процеси з виконанням будь-якого завдання або випробування.