Партнерська програма Паріматч

7-15-2021

 

Как заработать с казино PM: партнёрская программа заработка
 

Parimatch – найбільша онлайн букмекерская контора, що працює в онлайн-режимі і користується величезною популярністю у бетторів з країн СНД. Як і багато інших аналогічних організацій, вона пропонує співпрацю для вебмайстрів і блогерів, які можуть скористатися вигідними умовами партнерської програми. Саме про партнерки Паріматч піде мова в нашій сьогоднішній статті.

Огляд партнерської програми parimatch

Популярність БК Паріматч і наявність у неї великої клієнтської бази не залишаються без уваги вебмайстрів та інших фахівців, які бачать у співпраці з компанією широкі перспективи для пасивного заробітку. Для партнерів, які бажають забезпечити монетизацію трафіку, букмекер підготував продуману партнерську програму, спрямовану на підвищення прибутковості сайту завдяки залученню нових користувачів.

Реєстрація в партнерці Паріматч

Щоб стати партнером букмекера, необхідно заповнити анкету і дочекатися, поки вона пройде перевірку адміністрацією. Якщо заявка буде затверджена, вебмайстру відкриють доступ до рекламних матеріалів для подальшого їх розміщення на сайті новоспеченого партнера.

У реєстраційну форму вносяться такі дані, як ім’я та прізвище, номер телефону, логін і пароль, альтернативні засоби зв’язку (скайп, популярні месенджери та ін.). Також необхідно заповнити окрему анкету, вказавши особливості сайту, на якому буде розміщуватися реклама.

Види реклами для учасників партнерської програми

Реклама, розроблена для залучення нових клієнтів за допомогою використання партнерської програми паріматч”, представлена в декількох різновидах:

Посилання і xml-field, які можна органічно вплести в будь-який текст, розмістити їх на сайті і відстежувати необхідні параметри в найбільш зручній для вебмайстра формі.

Банери. Букмекер підготував цілий набір банерів різного розміру, стилю і змісту, які розраховані на кожен з найбільш популярних у бетторів видів спорту. Тематику банера партнер визначає самостійно, орієнтуючись на те, щоб реклама відповідала тематиці інтернет-ресурсу.

Статті та тексти, які можна редагувати в залежності від побажань партнерів. Використовувати текстові матеріали дозволено в необмежених кількостях, так як це сприяє припливу нових клієнтів і помітному поліпшенню позицій букмекера в пошукових системах.

Умови заробітку в партнерці Паріматч

Щоб заробити на партнерстві з популярною букмекерською конторою, необхідно дотримуватися стандартних умов співпраці:

Нові учасники партнерки працюють за напрямком rev share;

Розмір комісійних залежить від кількості залучених веб-майстром клієнтів;

Мінімальна сума комісійних становить 5%, на неї можуть розраховувати партнери, що призвели до 5-ти нових користувачів;

40% від відрахувань отримають партнери, які “привели” на сайт букмекера 500 клієнтів протягом місяця;

Партнери, які демонструють стабільно високі результати співпраці, переходять на схему сра.

Учасники партнерської програми бк паріматч заробляють з кожної ставки, з кожного виграшу беттора, якою зареєструвався в букмекерській конторі, перейшовши за посиланням партнера. Всі зареєстровані користувачі, що перейшли за посиланням, а також кожна їх дія на сайті parimatch фіксуються в особистому кабінеті партнера, і він отримує певний відсоток з кожної суми, яку реферал витрачає на сайті букмекера.

Що стосується розміру прибутку, то будь-якої фіксованої суми тут немає, адже все залежить від того, як активно працює трафік з інтернет-ресурсу партнера.