Pc-версія ще не вийшов симулятора екстремальних видів спорту riders republic стала безкоштовною на добу

12

Деякий час тому ubisoft пообіцяла, що дозволить всім того бажаючим pc-геймерам безкоштовно протягом доби пограти в свій симулятор екстремальних видів спорту riders republic. Цікава обставина полягає в тому, що формально riders republic ще навіть не вийшла, а її вже дозволяють випробувати безкоштовно. По всій видимості, ubisoft нічого приховувати, і вона хоче зробити своєрідний нехай і сильно обмежений за часом, але все ж аналог демоверсії.

Є, втім, одне “але”: акція безкоштовного добового доступу поширюється тільки на версію riders republic, поширювану через сервіс ubisoft connect (раніше був відомий як uplay). Чи багато знайдеться бажаючих морочитися з цим сервісом заради добового доступу до нішевого проекту, питання відкрите.

Реліз riders republic відбудеться через два тижні – 28 жовтня — а у самої ubisoft вже є наполеонівські плани щодо контентної підтримки новинки. Втім, у планів є хоч і неміцне, але все ж підстава-учасники альфа – і бета-тестів в цілому залишилися задоволені ігровим процесом проекту.