Перші 17 хвилин ігрового процесу far cry 6

17

Лічені дні залишилися до виходу far cry 6. Профільні видання вже щосили проходять прес-версії новинки і готують рецензії зі своїми, безумовно, авторитетними і затребуваними думками. Частинкою проходження з нами сьогодні поділилося видання ign, яке опублікувало на своєму youtube-каналі відеоролик з першими сімнадцятьма хвилинами в far cry 6.

За сюжетом, місцевий правитель антон кастільо був обраний народом яри, щоб вирішити проблеми даного ізольованого і увергнутого в безодню бідності держави. Таким рішенням став експорт препарату під назвою «вівіро», що є кращим з наявних ліків для боротьби з раком. На жаль, при виробництві “вівіро” використовується праця покликаних на роботи громадян яри — простіше кажучи, рабська праця, і жителі даною обставиною вкрай незадоволені. Кастільо, в свою чергу, виправдовується, заявляючи, що народ обрав його для того, щоб робити правильні, а не прості дії, і що у мрії зробити яру раєм на землі є своя висока ціна.

Нам належить грати за втягнутого в рух опору персонажа на ім’я дані рохас (може бути як чоловіком, так і жінкою за вибором гравця) і своїми очима побачити, наскільки це непроста і часом невдячна або навіть неправильна справа — організовувати сучасне повстання.

Реліз far cry 6 відбудеться 7 жовтня на всіх актуальних платформах.