Перший трейлер і свіжа інформація про режим hazard zone в battlefield 2042

56

Компанія electronic arts представила офіційний трейлер до інноваційного режиму hazard zone для шутера від першої особи battlefield 2042. У battlefield 2042 hazard zone гравець виступає в ролі бійця елітного загону, завданням якого є збір носіїв інформації зі спеціальних капсул, після чого належить евакуюватися до появи бурі.

Але не все так просто, як може здатися на перший погляд. Проблема в тому, що на карту спавниться 8 загонів по 4 людини (в цілому 32 бійця), які не менше вашого хочуть роздобути цінну інформацію. Саме в місцях знаходження капсул найчастіше відбуватимуться сутички між гравцями.

За словами розробників, матч в hazard zone може зайняти від 5 до 20 хвилин, в залежності від вашого стилю гри і від того, коли ви вирішите евакуюватися, і чи вийде у вас це зробити. Також вони розповіли, що кількість гравців на карті для різних платформ буде різнитися — 32 людини на xbox series x|s, playstation 5 і pc, і 24 бійця для консолей минулого покоління зі зменшеною картою.

Концепція чимось схожа з геймплеєм escape from tarkov, тільки замість різноманітного і цінного лута нам потрібно шукати капсули з носіями важливої інформації. Крім того, в режимі hazard zone є можливість воскресіння тіммейта, однак якщо гине вся група, то гра буде закінчена.

Офіційній сторінці, а також нижче представлений свіжий трейлер: