Підтверджений трилер “розплата 2” з беном аффлеком

98

Між першими двома появами бена аффлека в ролі бетмена на великому екрані («бетмен проти супермена ” в березні 2016 року і «ліга справедливості» в листопаді 2017 року) він знявся в іншому фільмі, який виявився хітом.

Можливо, ви не пам’ятаєте бойовик-трилер ” розплата» ( accountant ), але проект був знятий на скромний бюджет у 44 мільйони доларів, зібравши понад 155 мільйонів доларів і розпочавши співпрацю між беном аффлеком і режисером гевіном о’коннором. Фільм був досить успішним, і, ймовірно, він породить франшизу.

Під час інтерв’ю з cinemablend о’коннор підтвердив, що продовження «розплати» вже на підході. При цьому він зазначив, що другої частини іншої стрічки за участю аффлека не очікується.

Сиквела «поза грою» не буде, але ми робимо продовження » розплати ” . Ми буквально тільки що закрили угоду.

Режисер також підтвердив, що не тільки бен аффлек повернеться в сиквелі, але і джон бернтал. До того ж о’коннор зазначив, що у нього є плани зняти третій фільм з цієї серії, якщо другий матиме успіх.

Я завжди хотів зробити трилогію, тому що другий буде більше – ми збираємося інтегрувати його брата в історію. Так що в другому фільмі у бернтала буде більше екранного часу. А потім буде третій фільм, я називаю його на стероїдах”.